GTA VICE CITY

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

GTA VICE CITY

Post autor: SoulReaver »

gram w gta VC !!!
i gram na padzie lecz jest maly problem zeby odwrocic kamere np. w prawo to musze myszka ruszyc zeby ona skrecila w prawo :(
albo w dol to musze ruszyc myszka w dol i tak dalej ...
a ja chcem zeby kamera szla za ludkiem tak jak np. soul reaver albo 102 dalmatynczyki :P
moze mi ktos powiedziec jak mam ustawic ?? prosze o pomoc
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

SoulReaver pisze:moze mi ktos powiedziec jak mam ustawic ?? prosze o pomoc
W instrukcji gry na pewno jest napisane. No chyba ze posiadasz wersje nieoryginalna - w tym przypadku nie ma niestety zadnej rady. Musisz grac klawiatura i myszka.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

BzyRes pisze:
SoulReaver pisze:moze mi ktos powiedziec jak mam ustawic ?? prosze o pomoc
W instrukcji gry na pewno jest napisane. No chyba ze posiadasz wersje nieoryginalna - w tym przypadku nie ma niestety zadnej rady. Musisz grac klawiatura i myszka.
nie koniecznie trzeba mieć oryginalne Vice City żeby przeczytać instrukcje VC ma instrukcje w PDF -ie
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:nie koniecznie trzeba mieć oryginalne Vice City żeby przeczytać instrukcje VC ma instrukcje w PDF -ie
Naprawdę :?: :P Myślę że nie o to chodziło Bzykowi, no ale cóż logiczne myślenie nie jest jak widać domeną wszystkich... np. w chwili obecnej z pewnością nie moją... boshe ale sie upiłem - tak się kończy jak w domu nie ma do picia nic innego jak tylko browar :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

winter_mute pisze:
Daniu pisze:nie koniecznie trzeba mieć oryginalne Vice City żeby przeczytać instrukcje VC ma instrukcje w PDF -ie
Naprawdę :?: :P Myślę że nie o to chodziło Bzykowi, no ale cóż logiczne myślenie nie jest jak widać domeną wszystkich... np. w chwili obecnej z pewnością nie moją... boshe ale sie upiłem - tak się kończy jak w domu nie ma do picia nic innego jak tylko browar :D
To może Bzyres napisze o co mu chodziło bo mnie się wydaje że o Instrukcje do gry :wink: no to można przecierz uzyskać formą elektroniczną :wink:
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ