ePSXe 1.5.2 vs 1.6.0 vs tekken 3

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
ramonik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 lutego 2006, 16:23

ePSXe 1.5.2 vs 1.6.0 vs tekken 3

Post autor: ramonik »

Witam,
być może 10 min szukania to jescze lenistwo ale mam taki mały problemik .
Mam zaciagniete ISO Tekken'a 3 i w zalezności czy odpalam na wersji 1.5.2 czy na 1.6.0 mam inne menu wyboru postaci na 1.5.2. jest ich 21 a na 1.6.0 jest tylko 10. Myslalem, że to może BIOS ale nie. W walkach drużynowych mam znaki zapytania w miejscu innych postaci .... hmm .
Tak sobie myśle ze moze jak pod 1.6.0 zdobęde parę punktów to moę reszta bohaterów sie pojawi - ale dziwi mnie fakt że to samo ISO i zupełnie inna wersja tej same gry w zalezności od wersji ePSXe.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

ramonik pisze:Mam zaciagniete ISO Tekken'a 3
Echhhh... od zawsze powtarzam, ze zaciaganie na lewo i prawo do niczego dobrego nie prowadzi. Najlepiej sie tym nie chwalic.
ramonik pisze: i w zalezności czy odpalam na wersji 1.5.2 czy na 1.6.0 mam inne menu wyboru postaci na 1.5.2. jest ich 21 a na 1.6.0 jest tylko 10.
Cud zapewne polega na tym, ze Twoj ePSXe 1.5.2 posiada zaladowana karte pamieci z save'em, w ktorym zapisany jest znaczny postep w grze, tzn. odkryte bonusowe postaci, itd. Tekken 3, to jedna z tych gier, ktora robi autoodczyt z Memory Card zaraz po uruchomieniu.

Chwyc obydiwe wersje ePSXe i wyeliminuj z ich ustawien memorki - ePSXe > Config > Memory Card > Select > itd.. Aby upewnic sie, ze zaden save nie bedzie wczytywany, przed wlaczeniem ePSXe zajrzyj do BIOSu i przejrzyj zawartosc Memory Card recznie - File > Run BIOS > itd.. A wszystko to w celach iformacyjnych i w zadnych innych.
ramonik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 lutego 2006, 16:23

Post autor: ramonik »

thnx
z tym zaciagnieciem to tak na 24 h zaraz biegne po oryginal ...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

ramonik pisze:z tym zaciagnieciem to tak na 24 h zaraz biegne po oryginal ...
To, że na 24h w świetle prawa niczego nie zmienia. Nie wiem kto wymyslił ten cały tekst "... musisz skasowac po 24 h", ale z tego co się orientuję żaden przepis nie zezwala na takie ściąganie.... ani na żadne inne :P

Anyway - baw się dobrze :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mortus pisze:To, że na 24h w świetle prawa niczego nie zmienia. Nie wiem kto wymyslił ten cały tekst "... musisz skasowac po 24 h", ale z tego co się orientuję żaden przepis nie zezwala na takie ściąganie...
Zgadza się nie ma żadnego przepisu mówiącego o 24-godzinnym warezowaniu :D
Mortus pisze:.... ani na żadne inne
Nie popadajmy w fanatyzm - aplikacją open source, freeware i homebrew mozemy odpuścić :D
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

winter_mute pisze:Nie popadajmy w fanatyzm - aplikacją open source, freeware i homebrew mozemy odpuścić
Takich programów nie miałem na mysli, ale co tam ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ