Bios niestety

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
coza
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 lutego 2006, 11:42

Bios niestety

Post autor: coza »

Kiedy chce wlaczyc jakas gre na pcsx2 wyskakuje mi informacja "unable to load bios ...." . Przeczytalem na forum ze powinienem skonfigurowac polozenie biosa i ok . Kiedy wszedlem do windows\system32\bios to tam nic nie ma ,oprocz jakiegos dokumentu tekstowego ( heh nie wiem moze tak powinno byc , nie znam sie ). Kiedy pokazalem emulatorowi gdzie lezy bios to on mi nic nie wykrywa. Na dodatek kiedy chce wlaczyc gre pokazuje mi sie c:\windows/system32\bios', PCSX2 can't run without that. (wychodzi na toze albo mam jakas dziwna wersje biosu albo wogole nie mam albo jestem dziwny:) ) . Czy ktos moglby mi pomoc - jezeli mam zly bios czy cos w tym rodzaju to prosilbym o podrzucenie mi jakiegos linku czy moze samego programu .
Z gory dziekuje
coza
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zly dzial wybrales. I nie wiem dlaczego nie przeczytales FAQ, w ktorym wszystko jest dokladnie opisane. W skrocie - potrzebny jest Ci BIOS systemowy PlayStation 2 - reszta informacji we wspomnianym FAQ, Artykułach [PlayStation 2 > Artykuły] oraz na czesci forum poswieconej emulacji PS2.

BTW; miloby bylo gdybys zapoznal sie z Regulaminem.
ODPOWIEDZ