Wielki problem - zawias obrazu (miga bialy obraz)

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

EDDY_88 pisze:A tak nawiasem to jak zescie zrobili obrazek (.jpg) 99X99 ktory ma ok 3KB ???
Zapisali jako JPG, a nie PNG.
Awatar użytkownika
EDDY_88
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 12 marca 2006, 19:09

Post autor: EDDY_88 »

Dobra juz mam fajny Emblemat i wiem jak.

Wy mi bardziej pomozcie z PCSX2 bo nie mam juz pojecia co z tym zrobic...

A tak apropo to jak juz zauwarzylem zmienila mi sie ranga na Junior z Nowicjusz hehe... a gdzie gratulacje... hehe...

Dalej oczekuje na pomoc...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sprawdzałeś juz jak wyglada kwestia obrazu przy innych ustawieniach Pixel Shader we wtyczce wideo :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
EDDY_88
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 12 marca 2006, 19:09

Post autor: EDDY_88 »

No na wshystkich Pixel Shader tak samo to wyglada.
Teraz znow troche inaczej to u mnie wyglada:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z czego pochodzi powyższy screen :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

W_m ja widze że screen pochodzi z Biosu
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Awatar użytkownika
EDDY_88
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 12 marca 2006, 19:09

Post autor: EDDY_88 »

No tak, to jest z BIOSu, i na nim mi sie zawiesha obraz i nic wiecej, dzwieki i gry normalnie sie ladują tylko ten obraz jest zawieshony...:/ HELP!!



c.d.
Dobra wshystko jest juz OK.
Zainstalowalem wshystkie sterowniki karty graficznej na nowo i dziala, ale predkosc i tak mnie nie satysfakcjonuje da sie to jakos przyspieshyc??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:W_m ja widze że screen pochodzi z Biosu
Racja, jak się przypatrzysz to rzeczywiście w górnej części okna widać BIOS, ale dolna przypomina mi obraz jaki uzyskałem podczas testu którejś z gry, podczas nieprawidłowego wyświetlania FMV... w tym jednak przypadku skusiłbym się ku stwierdzeniu iz jest on wynikiem nałożenia drugiego potoku prawdopodobnie pochodzącego z urzadzenia przechwytywania wideo (tuner TV lub VIVO)... cóż mój bład :D
EDDY_88 pisze:predkosc i tak mnie nie satysfakcjonuje da sie to jakos przyspieshyc?
Tak:
1) poczekać na nową (0.9) wersje
2) kupić lepszy sprzęt
3) http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=1676 lub http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=1226
2BII!2B
Awatar użytkownika
EDDY_88
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 12 marca 2006, 19:09

Post autor: EDDY_88 »

Wiecie co? Powiem wam krotko nigdy nie osiagniecie takiej przedkosci i takiego efektu PS2 na emulatorze niz na prawdziwym PS2. Zaoszczedzilem sobie troche pieniazkow i w najblizshych dniach mam w planach zakupic konsole Play Station 2. I bedzie bez kombinowania wshystko chodzic. Ach! Ach! :P <lol2>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

EDDY_88 pisze:Powiem wam krotko nigdy nie osiagniecie takiej przedkosci i takiego efektu PS2 na emulatorze niz na prawdziwym PS2
Nie mów hop... może za rok, za dwa :D
EDDY_88 pisze:Zaoszczedzilem sobie troche pieniazkow i w najblizshych dniach mam w planach zakupic konsole Play Station 2
Bardzo trafna decyzja. Powiem Ci że nie będziesz żałował - mam PS2 od paru lat wiec wiem co mówie :D
2BII!2B
ODPOWIEDZ