Moderatorzy

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Moderatorzy

Post autor: winter_mute »

Źle się dzieje ostatnimi czasy na forum - kilkakrotnie pojawiły się sprzeczne z regulaminem i wulgarne wypowiedzi, a niestety z powodu zbliżającej się wielimi krokami sesji nie jetem w stanie siedzieć non-stop na forum i usuwać takie wpisy, dlatego też postanowiłem przydzielić tytuł Mod`a kilku osobom...

Co wpłynie na wybór osoby na to stanowisko:
- data rejestracji: użytkownik musi być zarejestrowany na forum min od 3 miesięcy
- liczba postów: tu min. wynosi 50 wpisów (przy czym spamowanie natychmiast dyskwalifikuje użytkownika)
- treść wpisów: niesienie pomocy innym użytkownikom ePSXe, sensowne wypowiedzi zgodne z regulaminem.
- działalność na PSePSXe: czyli wkład w Polską Stronę ePSXe tj. pisanie niusów, pomoc przy tworzeniu jakiegoś działu, pomoc w testowaniu, zgłaszanie bugów, proponowanie zmian itd.

Brzmi to fajnie, ale o co właściwie chodzi :?: Mod to uprzywilejowany użytkownik posiadający prawa do zarządzania forum (ma uprawnienia do usuwania / modyfikacji / przenoszenia / podziału tematów i wpisów). Jednakże uprawnienia te nie są przyznawane bez powodów - jego gównym zadaniem jest dbanie o porządek czyli:
- zamykanie / usuwanie wpisów nie zgodnych z regulaminem
- przenoszenie tematów utworzonych w niodpowiednim miejscu
- zmiana nazwy tematu na związaną z treścią wpisu
- dostarczanie Adminowi ofiar do bananowania
Moderator ma również za zadanie pomagać osobom, które padły ofiarą chamskiego zachowania - jeśli więc zostałeś bezpodstawnie obrażony / zwyzywany zgłoś to jak najszybciej do Moderatora (lub Admina), a oni zajmą się tą sprawą.
Co należy zrobić by zostać Modem? Nie dużo - postępuj zgodnie z regulaminem forum, pomagaj innym i spełnij wymienione wcześniej warunki... a bardzo możliwe że dostaniesz ode mnie PW z propozycją objęcia tego stanowiska.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pierwsze stanowisko Mod`a przydzielone zostało Mortus`owi.
Gratuluję i witam w zespole.

Tym samym wszystkich użytkowników i gości na forum uprzedzam przed zadzieraniem z Mortus`em :lol: z drugiej zaś strony w przypadku zauważenia jakichkolwiek zachowań niezgodnych z regulaminem (nielegalne linki, używanie wulgaryzmów wobec innych czy obrażanie w jakikolwiek inny sposób) proszę zgłąszać to do ów Moda bo pomaganie Wam w takich właśnie sytuacjach leży w kwestii jego "obowiązków".
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

A ja chciałem powiedzieć że mam wreszcie koniec kary i biorę się do roboty. Teraz wreszcie będe miał trochę więcej czasu niż zwykle, i mam zamiar powiększyć swoją wiedzę o ePSXe :] i wogóle powrócić do "życia on-line" :D :P
Ps. Trochę się "wyrwałem" z tym postem, ale jakoś mi się wydaje że on pasuje najbardziej do tego topicu (do jego pierwszej części), bo oczywiście nie chciałem zakładać nowego tylko po to żeby powiedzieć tak błachą sprawę :D :D :D :D :D :D
Ps2. Chyba za dużo gadam :/
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

mam przyjemnośc powitać w znakomitym ;) gronie Modów
kolejnego członka - tym razem "wspaniałego zazszczytu" :lol: dostąpił BzyRes
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

(...)członka(...)
Hmm... :evil:
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

ROTFL :lol:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bez dygresji mi tu proszę...

...a może BzyRes powinien zmienić podpis
Co dwa członki, to nie jeden :lol: :P
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Bez dygresji mi tu proszę...
Właśnie w_m :twisted: :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W związku z renowacją forum do grona Moderatorów dołączyli:
Bati oraz Romek.
Gratuluję nominacji, kolejna w drodze :)
2BII!2B
ODPOWIEDZ