Final Fantasy X PCSX2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Zuben1991
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 10:34

Post autor: Zuben1991 »

Dzięki za pomoc wszystko działa normalnie wkońcu :P
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Final Fantasy X jest w pełni grywalne od paru ładnych lat, do jej emulacji możesz użyć dowolnej wersji emulatora...na procki Intela CoreDuo/Quad zaleca się 0.9.8 na iCore najnowszą SVN, a na wynalazki ze stajni AMD starą 0.9.7.

Ustawienia zaś dobiera się wedle posiadanego sprzętu - np. na i7 i solidnej grafice można zwiększyć rozdzielczość tekstur tak by gra zasuwałą w FullHD i wyglądała super :)

Jak się mylę (a nie mając wszystkich tych procesorów mylić się mogę), niech ktoś mnie poprawi.
2BII!2B
Shirai
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 02:06

Post autor: Shirai »

winter_mute pisze: Ustawienia zaś dobiera się wedle posiadanego sprzętu - np. na i7 i solidnej grafice można zwiększyć rozdzielczość tekstur tak by gra zasuwałą w FullHD i wyglądała super :)

Jak się mylę (a nie mając wszystkich tych procesorów mylić się mogę), niech ktoś mnie poprawi.
Ja mam procesor AMD na poziomie Intel I7 920 czyli AMD X6 1090t (6 rdzeniowy) i kartę grafiki Radeon 6950 ( 2 GB pamięci).

Nie ma problemu z grą w FULL HD i maksymalnych ustawieniach jakości i kompatybilności.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

a mam procesor AMD na poziomie Intel I7 920 czyli AMD X6 1090t
Mam nadzieję że ludzie mi wybaczą oftopa, ale skoro posiadasz 1090t , to z czystej ciekawości i z uwagi na fakt, że ja od wielu lar od AMD trzymam się z dala ... chciałbym zapytać czy bawiłeś się może wirtualizacją na swoim sprzęcie? a jeśli tak to jak się sprawuje?
2BII!2B
ODPOWIEDZ