"Lamerskie" pytanie

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
PiotrW

Post autor: PiotrW »

Mam do was jedno "lamerskie" pytanie do czego służy opcja Run>PS-EXE ?
:oops: :oops: :oops: :oops:
Wiem ,że to głupie ,ale naprawde nie wiem ,a i mam jeszcze jedno pytanie , czy jest możliwość grania w ISO PSX-a ,które jest zapakowane :?: :?: :? :? :? :?
Bo mi tak trochę miejsce się na dysku kończy ,a szkoda wywalać gry z PSX. :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Czy naprawdę nikt mi nie pomoże??? :( :( :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czy naprawdę nikt mi nie pomoże?
No cóż. Sorry, że tak późno, ale jak sam wiesz jest dzis piątek i trudno oczekiwać, że ktoś będzie siedział w domq w taką pogodę. Jeśli Ci to jednak poprawi humor to możesz zwalić winę na moją dziewczynę, z którą spędzałem czas zamiast siedzieć na forum :P
Wiem ,że to głupie ,ale naprawde nie wiem ,a i mam jeszcze jedno pytanie , czy jest możliwość grania w ISO PSX-a ,które jest zapakowane
Tak, plugin CDRMooby obsługuje pliki spakowane starą wersją WinRAR`a oraz ma własną, wbudowaną funkcje kompresji ISO. Co do innych możliwości. Odpowiedź nasuwa sie sama - CZEMU NIE ROZPAKUJESZ spakowanych plikow ISO :?:
Mam do was jedno "lamerskie" pytanie do czego służy opcja Run>PS-EXE ?
Opcja ta służy m.in. do uruchamiania aplikacji typu "home-made demo" dla PSXa - są to demka własnej roboty, coś na wzór elf-ów dla emulatorów PS2. Opcja {Run > PS-EXE} jest więc przeznaczona głównie dla wszelkiej maści programistów, tudzież wszystkich osób piszących soft dla szarej konsolki.

BTW; pytania są całkiem do rzeczy więc nie nazwał bym ich "lamerskkimi"
2BII!2B
ODPOWIEDZ