problem z ACE COMBAT 3 na ePSXe

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
platinium
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2006, 13:02

problem z ACE COMBAT 3 na ePSXe

Post autor: platinium »

Serdecznie witam jako ze jest to moj pierwszy (ale z pewnoscia nie ostatni) post!!
Moj problem wiaze sie z owianym zla slawa "czarnym ekranem". Mecze sie z nim juz prawie tydzien! Problem dotyczy gry Ace Combat 3 sciagnietej z netu!
Gra napewno dziala bo na Emurayden smiga ze hej (ale denerwujaca jest strasznie mala rozdzielczosc wiec zrezygnowalem z tegu emulatora). Zastosowalem sie do wszystkich wskazuwek dotyczacych "czarnego ekranu":
-sciagnalem nowe sterowniki karty graficznej
-sciagnalem sterowniki ASPI
-probowalem odpalic gre na ePSXe InPCP
-konfigurowalem gre zgodnie z ustawieniami kompatybilnosci dla tej gry ktore znalazlem na waszej stronce(uzylem jednak nowszych wersji pluginow)
-zgralem gre do pliku ISO
Probowalem uruchomic gre na ePSXe 1.60 i 1.52; na PSXeven; na CVGS; na SSSPsx i dupa poszla tylko na Emuryden! Takze zabraklo mi juz pomyslow :cry: nie wiem co dalej zrobic!!!!!!!
Aha kiedy uruchamialem gre z "Run Psx-exe" wyskakiwal komunikat:
! WARNING !
An error has occurred while loading
This software WILL NOT operate undereither one/or both of the fallowing conditions...

wydaje mi sie ze to problem z zabespieczeniami
oto moja konfiguracja sprzetowa/systemowa:
amd athlon xp 2200+ / ~1.92 GHz
512 ddr\266mhz
ge force 4 ti 4200\128 ddr \Agp 8x
sound blaster live
win xp he sp1

prosilbym o dokladna konfiguracje ePSXe 1.60
sam sobie chyba nie poradze :cry:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Odpalałem AC3 a ePSXe - gra (wersja JAP bo taka przeszła mi przez ręce) chodziła bez najmniejszych problemów.

Cóż mogę powiedzieć - sprawdź jak wygląda sprawa pod innymi emulatorami - PSXeven, pSX... bo nie wykluczone, że gra była źle zrzucona - miałem takie przypadki, w których źle zbackupowana gra nie chciała ruszyć pod ePSXe, ale chodziła bez problemó pod VGSem/EmuRaydenem.
2BII!2B
ODPOWIEDZ