CTR i opcode 27 UNK (PC 000ac40c)

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z góry mówię że jestem ciemny w temacie. ściągnąłem ten patch ale nie bardzo wiem co mam z nim zrobić. Pomóżcie proszę.
Nie chce mi się produkować:
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Artyk ... d=orgvspir
Przeczytaj punkt drugi powyższego artykułu.
2BII!2B
kimax
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 kwietnia 2004, 22:21

Post autor: kimax »

Wiem ze troche odgrzewam kotleta ale w wyzej wymienionym artykule nie dziala link do stronki z plikami ppf. A aktualnie poszukuje owego do Vigilante 8: Second Offense. Tez mi jakis opcode wywala i moze to by pomoglo. Niestety opcja danych subkanalowych nie daje pozadanego efektu.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiem ze troche odgrzewam kotleta ale w wyzej wymienionym artykule nie dziala link do stronki z plikami ppf.
Ano:
http://www.ngemu.com/psx/misc.php?action=ppf
A aktualnie poszukuje owego do Vigilante 8: Second Offense.
Jakoś nie widzę PPFa... choć możesz poszukac na mniej legalnych źródłach - google "PSX +PFF".
Plus, z tego co pamiętam ta gra nie działa za dobrze na ePSXe... Spróbuj na PSXeven.
2BII!2B
kimax
User
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 kwietnia 2004, 22:21

Post autor: kimax »

Spróbuj na PSXeven.
Pod linuxem ciezko z tym bedzie;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pod linuxem ciezko z tym bedzie;)
No to nie masz wyjscia tylko testować pod PCSX i pSX.
2BII!2B
Pablo175
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2007, 13:07

Post autor: Pablo175 »

mam taki sam problem :/ A więc na tej stronce http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Artyk ... d=orgvspir napisano

"należy zmienić nazwę pliku PPF na odpowiednią :)... Skąd wiedzieć na jaką nazwę zmienić? Włóż płytkę z grą do napędu, wejdź na nią, znajdziesz tam plik SLES*,SCES* lub SLUS*. Powiedzmy, że znalazłeś plik SLES_033.21, a więc musisz zmienić nazwę pliku ppf na SLES_033.ppf"

Ale ja nie mam takiego pliku! ja mam tylko 3 pliki CTR.ccd, CTR.sub i CTR.img i nie mam tego na płycie odpalam z IMG w ePSXe, co mam zrobić żeby mi dziąłało? pomóżcie :P
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

To sobie sczytaj nazwę z samej płytki (id występuje przeważnie w okolicach wewnętrznego otworu i loga PlayStation), bądź z pudełka (dolna część grzbietu z tytułem gry).
2BII!2B
Pablo175
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2007, 13:07

Post autor: Pablo175 »

Ale ja nie mam płyty ani pudełka ściągnołem gre z neta. wszystko jest ok dopuki nie wybiore jakiegoś wyścigu ehhh z tego samego torrenta sciagnołem wszystkie czesci crasha i działaja świetnie tylko z team racing jakiś problem
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ale ja nie mam płyty ani pudełka ściągnołem gre z neta.
Jakby Ci to powiedzieć - to już Twój problem. Kradniesz (oprogramowanie z sieci) to radź sobie sam.
2BII!2B
Pablo175
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2007, 13:07

Post autor: Pablo175 »

A ty myślisz ze ktoś tutaj kupił gre w sklepie? hahaha gościu sprawdzał 3 różne wersje (tak napisał) to kupił 3 razy oryginalna gre? :d hahaha Daj mi kase to sobie kupie oryginał :P ktoś pomoże złodziejowi? hahaha bo ja nadal nie wiem jak to naprawić w Xebrze chodzi ale tam jest zła jakoś gry :/
ODPOWIEDZ