Twisted Metal: Black! Co z tą grą?

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Slodki
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 2006, 09:49

Twisted Metal: Black! Co z tą grą?

Post autor: Slodki »

Siema, jestem w temacie emulacji PS2 nowy i właściwie nic nie wiem. Zajrzałem na tą stronkę z nadzieją że znów będę mógł grać w moje ulubione gry! Niegdyś posiadałem własnego Pleyaka2 ale w tajemniczych okolicznościach go straciłem i od tamtej pory nawet nie kupuje mojej ukochanej gazety PSX Extreme, bo nie chcę się dobijać screenami nowych zajebistych gier! Jednak gdy właśnie usłyszałem o emulacji na komputerze duch Sonii Pleystejszyn znów we mnie odżył! :P czy pomożecie biednemu synowi martnotrawnemu, który chce wrócić do nałogu?? Jak zemulować TWISTED METAL: BLACK!!!!!!!!!!!!!????????????? Kto mi pomoże??
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

To zaczynamy od początku...
Na emulatorze PS2 nie pograsz sobie w gry 3D. To po pierwsze.
Po drugie nie rozumiem czemu sie tak oburzasz? W temacie "Pre-kompatybilność PCSX2" wypowiadasz sie z pogardą do tego emulatora. Skoro taki mądry, zrób lepszy, chętnie wszyscy to zobaczą.
Po trzecie .... kup nowego ps2, będzie szybciej i prościej... bo o emulacji nie masz pojęcia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Spojler
Junior
Junior
Posty: 26
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 22:55

Post autor: Spojler »

No właśnie zgadzam sie z Zardonem do żeby zagrać na emulatorze trzeba mieć kosmicznego kompa......który nawet może kosztować 10 razy więcej od konsoli.
ODPOWIEDZ