Problem z odpaleniem Tourist Trophy

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
2989720
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 07 lipca 2006, 12:25

Problem z odpaleniem Tourist Trophy

Post autor: 2989720 »

Witam , sciagnelem gre ISO Tourist Trophy wypalilem na plyte obraz i zainstalowalem emulator Pcsx2 powgrywalem wszystkie potrzebne patche,pluginy i bios lecz gdy chce odpalic gre to pokazuje mi sie menu : Browser , System Config i gdy wejde np w browser pokazuja mi sie memory card a gra sie nie uruchamia nie wiem co sie dzieje prosze was o pomoc :( Moze cos zle zrobilem ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Ściąganie gier jest nielegalne i ten temat powinien być usunięty
2. Jeżeli w przypadku TT kwestia emulacji wyglada identycznie jak GT4 (w końcu to ten sam silnik) to chciałbym poinformowac że nie ma możliwości odpalenia żadnego backupa czy kopii. Sprawdziłęm kilkukrotnie na swoim GT4 i działa tylko oryginał.
3. Co więcej fakt iz ściągnołeś może być powodem kłopotów z emulatorem - źle zrzucona gra i po ptokach.
4. Kwestia BIOSu >
2989720 pisze:pokazuje mi sie menu : Browser , System Config i gdy wejde np w browser pokazuja mi sie memory card a gra sie nie uruchamia nie wiem co sie dzieje prosze was o pomoc Moze cos zle zrobilem ?
To co widzisz to BIOS konsoli czyli, albo masz zrypaną grę (obstawiałbym tą opcje), albo źle skonfigurowany emulator (żle dobrana wtyczka CDVD), albo źle to uruchamiasz (gry należy uruchomić poleceniem Plik > Uruchom CD bądź File > Run CD, inaczej moga być problemy). Proponuję sprawdzić emulator za pomocą czegoś co działa: BoR, VF4Evo, FFX itd
2BII!2B
ODPOWIEDZ