Reklamy - zło konieczne

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Reklamy - zło konieczne

Post autor: winter_mute »

Kilka słów na temat pomniejszych zmian, które wprowadzone zostały w serwisie w przeciągu tego miesiąca:
  • usunąłem Księgę Gości, gdyż od kilku miesięcy przestała spełniać swe zadanie i stała się siedliskiem reklam i niepotrzebnych wiadomości.
  • zresetowałem wyniki w Arkadii i nabiłem kilka nowych rekordów - nie jest to nic wielkiego, więc spokojnie możecie udać się do ww. działu i złoić mi tylną część ciała w poszczególnych grach.
  • w końcu na łamy strony oraz forum trafiły komercyjne bloki reklamowe, mające na celu zebranie środków finansowych na działalność serwisu. Nie będzie to łatwe, bo do wypłacenia środków niezbędne jest zebranie 10 tys. kliknięć, ale odnoszę wrażenie, iż takie rozwiązanie jest lepszą alternatywą aniżeli coroczna zbiórka funduszy, która w br. przeszła w zasadzie bez echa. Zaznaczę również, że przez działalność serwisu rozumiane jest także organizowanie konkursów - tak jest, z 10 tys. klików będzie wystarczająco środków by nie tylko opłacić domenę, ale również zorganizować kilka nagród. Tak, więc jeśli nie jest Wam obojętny los serwisu, jeśli chcecie pomóc i jeśli życzycie sobie kolejnych konkursów to wiecie co robić :]
Tyle na dziś, kolejne zmiany są w drodze.
2BII!2B
ODPOWIEDZ