Marvel vs Capcom 2 i Capcom vs SNK 2 - pomoc i ripper 3.41

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Yoshiharu
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 12:28

Marvel vs Capcom 2 i Capcom vs SNK 2 - pomoc i ripper 3.41

Post autor: Yoshiharu »

Witam
Mam następujący problem. Otóż, ściągnąłem 2 gry "PS2.Marvel.vs.Capcom.2.Miracle.Crono (w środku 2 pliki bin i cue)" i "PS2 - Marvel Vs Capcom 2.iso" oraz "PS2.Capcom.vs.SNK.2.(NTSC.JAP)(FullCD).(osloskop.net)". Wszystkie te gry to DVDRip’y.
Mam nagrywarkę DVD LG. Najpierw próbowałem nagrać "PS2 - Marvel Vs Capcom 2.iso" programem DVD Decrypter. Grę nagrałem na płycie BENQ CD-RW z prędkością x2. Wszystko bez problemu się nagrało, obraz był na płycie. Włożyłem płytę do konsoli, wczytuje mi logo PS2 i na tym się kończy, nic dalej się nie wczytuje/ładuje. Pomyślałem, że może po prostu konsola nie czyta płytek CD-RW i DVD-RW. Ale tu pewnie się mylę, bo z tego co przeczytałem na forum wynika, że konsola powinna czytać również płyty CD-RW i DVD-RW.
A tak na uwadze, mam PlayStation 2 model SCPH-30004 przerobionego ripper’em 3.41.
Nagrałem więc ten sam plik na zwykłej płycie Sony CD-R. Ponownie wszystko bez problemu nagrało, wkładam płytkę do napędu konsoli i sytuacja się powtarza, czyli wczytuje mi logo PS2 i na tym się kończy, nic dalej się nie ładuje. Konsola po prostu nie widzi płyty, takie jest moje zdanie.
Tym razem pomyślałem, że może DVD Decrypter jest tylko do nagrywania gier DVD na PS2, z którymi nigdy nie miałem problemu, więc grę spróbuję nagrać Alcohol’em 120% (ściągnąłem wersję Alcohol120_trial_1.9.5.4327), który jest podobno do tego najlepszy. Znalazłem stronę na której krok po kroku wyjaśniali jak nagrać obraz gry na płytę.
http://starzaki.eu.org/~c91/jp/print.ph ... icle&id=20
Postępowałem zgonie z ich instrukcjami. Program wypalił obraz bez żadnych problemów, jak to było w przypadku DVD Decrypter’a. Wkładam płytę do napędu i sytuacja oczywiście się powtarza. Teraz pomyślałem, że to pewnie z grą jest coś nie tak. Postanowiłem spróbować jeszcze raz i tym razem nagrać "PS2.Capcom.vs.SNK.2.(NTSC.JAP)(FullCD).(osloskop.net)" programem DVD Decrypter, ponownie program wypalił płytkę bez najmniejszych problemów. Sprawdziłem, obraz gry był na płycie. Jednak po włożeniu płyty do konsoli powtórzyła się sytuacja, o której już wcześniej pisałem.
I tu pojawia się moje pytanie, czy coś robię nie tak, czy moja konsola po prostu nie czyta płyt CD, choć powinna je bez problemu czytać, mam racje?
Jeżeli potrafisz mi pomóc to bardzo proszę o pomoc. Jeżeli coś jest nie jasne to wyjaśnię. Po prostu pytaj.

p.s Chcę zaznaczyć, że gry zawsze nagrywam na markowych płytach, takich jak Verbatim, TDK, czy Sony. I zawsze z najniższą prędkością, x2 lub x4, zależnie od płyty.
ODPOWIEDZ