Final fantsy 9 - pomocy !

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Nerv_in_love

Final fantsy 9 - pomocy !

Post autor: Nerv_in_love »

Cześć ! wszystkim ! mam problem z grą Final Fantasy 9 ! Uruchamiam gre na epsx i niby wszystko ok ale niestey podczas fimików z dzwiękiem dzieją się takie cuda że ho ho ! Niewiem jak to nawet opisać ! Dzwięk się rwie jakieś dziwne trzaski chuczenie ! Niewiem co robić ! uzywam epsx 1.5.2 ! mój komp to : geforce2, amd 1333, soudblaster platinium, 255 ddr. Jęśli czekoś co potrzebne zapomniałem dopisac to sorki ! szybko uzupełnie ! z góry dziekuje za pomoc ! Pozdrawiam Wszystkich !
ps. Świetna stron , świetne forum !
8)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze dzięki za Ciepłe słowa
Po drugie miło Cię znów widzieć
A po trzecie:
- przydało by się info o plugsach jakie używasz choć wprzypadku Twojego sprzętu i gry nie ma zbyt dużego wyboru. Na Twoim miejscu użyłbym Pete`s OpenGL, Eternal SPU i PeopS CDR.
- czy właczyłeś wszelkie wymagane sgf`y, zarówno w pluginie GPU jak i SPU
- czy masz zainstalowane wymagane stery: ASPI i jakieś nowsze Detonatory (coć 3X.XX powinny wystarczyć)
- spróbuj też zrzucić grę do ISO, nigdy nie zaszkodzi a prawie zawsze pomaga.
- aha, sprawdź też czy w menu {Options>Country} jest wybrana opcja Autodetect...

... to tak na początek, posprawdzaj, jeśli wszystko jest OK, podaj info o użytych pluginach i ich ustawieniach
2BII!2B
ODPOWIEDZ