problem z odpaleniem .hack//G.U. Vol.1

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
gobli
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 października 2006, 14:54

problem z odpaleniem .hack//G.U. Vol.1

Post autor: gobli »

Witam wszystkich...
Dziś po raz pierwszy bawiłem się emulatorem Pcsx2... chciałem odpalić grę .hack//G.U., i prawie mi się udało. ale po mniej więcej 3-4 sekundach system (WinXP Pro SP2) wywala błąd krytyczny, i koniec zabawy. wiec nawet nie mogę reklamówek producentów gry obejrzeć :]
Emulator konfigurowałem wg wskazówek zawartych na http://www.members.lycos.co.uk/emuporta ... _pcsx2.htm.

komputer: Intel C2D E6600, GF7600GS, 2GB RAM.

bardzo bym chciał w tę grę zagrać :/ pomożecie? :>
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

Napisz wiecej o swojej konfiguracji emu jakiej wersji uzywasz bo to wazne a najwazniejsze sprawdz w liscie kontabitylnosc czy taki tytul wogule nadaje sie do grania
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
gobli
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 października 2006, 14:54

Post autor: gobli »

gra jest na liście kompatybilności - Dot Hack GU Volume 1 - Rebirth.
odpalam (tak jak przy tytule zaznaczone) z biosem usa.
tym razem doszedłem dalej: mam logo bandai, i jeszcze parę innych, i zdaje się w momencie kiedy coś ma się zacząć dziać, mam biały ekran, 60% zajętości czasu procesora, i jakies 60FPS... i tyle z ponownych prób odpalenia :/
co robię nie tak?
wersję pcsx2 mam najnowszą... bios ma numerek usa v01.60
ster dźwięku: p.e.op.s spu2 dsound driver 1.40 - poprzednie rpoblemy powodowała starsza wersja...[/url]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze
odpalam (tak jak przy tytule zaznaczone) z biosem usa.
"U" przy tytule oznacza że testowana była wersja US NTSC gry, a nie za pomocą amerykańskiego BIOSu.
A po drugie na końcu wpisu widnieje informacja że tytuł jest częściowo grywalny, z tym że na wersji 0.9.2, która nie została oficjalnie wydana.

Tak więc obawiam się, że w czasie swych testów możesz więcej nie zobaczyć, a to z powodu innej wersji gry i starszej wersji emulatora.
2BII!2B
ODPOWIEDZ