chce pograc w GT4 czy da rade na moim sprzecie?

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
ozik
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2006, 15:06

chce pograc w GT4 czy da rade na moim sprzecie?

Post autor: ozik »

wiec tak nosze sie z zamiarem kupna GT4 lecz nie wiem czy jest sens, chcial bym w miare plynnie w to pograc widomo zeby mi to sprawialo przyjemnosc a nie udreke typu slideshow ;)

przejdzmy do sprzetu moj sprzet to Athlon X2 3800, GF7800GTX, 1GB ram,

i tu moje pytanie czy da rade pograc w miare plynnie w ta gre na tym sprzecie z aktualnym softem, taka plynnosc to 20-30 klatek to juz by bylo super,
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

Pograc bys moze pogral lecz jak narazie GT4 nie jest kontabitylne z emulatorem zacina sie albo w intro albo w menu
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
ozik
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2006, 15:06

Post autor: ozik »

aha czyli jak narazie jest problem z odpaleniem gierki, ok to trzeba czekac az ktos cos na to poradzi i mam wielka nadzieje ze da rade bo to gra na ktorej mi najbardziej zalezy zeby odpalic jak dla mnie zadna inna nie musi chodzic :P ,
a wiadomo nie ma sesu dla jednej gry ps2 kupowac
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

a wiadomo nie ma sesu dla jednej gry ps2 kupowac
Polemizowałbym z tym - ja kupiłem PS2 dla FFX. Najpierw zdobyłem grę, potem pograłem trochę u kumpla. W końcu, stwierdziłem że to nie ma sensu, zacząłem odkładać pieniądze i po pół roku (sporo wtedy kosztował ten sprzet) kupiłem konsole. Do dnia dzisiejszego jestem zadowolony z tej decyzji.
2BII!2B
ozik
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2006, 15:06

Post autor: ozik »

no niby masz racje zreszta ja juz mialem trzy ps2 ;) jakos tak sie mnie nie trzymaly, pozatym niedawno wywaliem kase na upgrade kompa z mysla rownierz o tym ze ktos moze w niedlugim czasie bedzie wstanie wykorzystac potencial wspolczesnych kompow i zadziwla cos w emulacji ps2 konkretnie, gdybym mial wiecej kasy na stanie moze bym sie pokusil o ps2 ale wsumie damsobie spokoj i poczekam az cos ruszyw zwiazku z emulacja :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ja juz mialem trzy ps2, jakos tak sie mnie nie trzymaly,
Trzeba świadomie wybrać konsole (conajmniej model 39XXX) i dbać o nią (PSTwo + modchip = śmierć konsoli, podobnie jak faszerowanie jej śmieciami pokroju płyt za 1zł).. Moja ps2ka ma już pare ładnych lat i śmiga znakomicie.
pozatym niedawno wywaliem kase na upgrade kompa z mysla rownierz o tym ze ktos moze w niedlugim czasie bedzie wstanie wykorzystac potencial wspolczesnych kompow i zadziwla cos w emulacji ps2 konkretnie
Zobaczymy co zdziała W tej kwestii PCSX2 v0.9.2 - przy przejściu z 0.8 na 0.9 był niebywały skok i zanosi sie na to samo jesli chodzi o kolejną odsłonę. Tak więc na Twoim miejscu nie porzucałbym nadziei :]
2BII!2B
ozik
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2006, 15:06

Post autor: ozik »

tak masz racje z tym modelem i plytkami do ps2 jak kiedy kolwiek bede jeszcze kupowal to minimum z seri 39XXX, a ladowanie plytek za 50gr no name to tez zabujstwo, wiem ze nigdy nie mialem problemu z tdk verbatim itp. ale jak juz dostalem jakiegos syfa to zaczynaly sie schody,
takze czekam na v0.9.2 sledze codziennie forum i czekam na nowosci w tej kwesti
pzdr:)
ODPOWIEDZ