ZeroGS update

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

ZeroGS update

Post autor: winter_mute »

Sezon świąteczny w pełni, umysły programistów zwróciły się ku przyziemnym sprawom, nic więc dziwnego, że od kilkunastu dni na scenie panuje posucha [choć wciąż mam nadzieję na słodkie, gwiazdkowe prezenty w postaci nowej odsłony PCSX2 i pSX :]. O czym to ja miałem... a tak. Z braku innych nowinek jestem zmuszony poczęstować Was dziś jedynie informacjami o nowościach, jakie ostatnio znalazły się w serwisie:Miałem nadzieję, że uda mi się zamieścić większą aktualizację, ale wraz z pojawieniem się zrozumiałej wersji FF-XII, która niedawno zawitała w mojej konsoli, jakoś tak dziwnie czasu brakuje ;] Sądzę, że nie muszę nikomu tłumaczyć o co chodzi :] Kolejny update planuje zaraz po powrocie do realnego świata... tymczasem życzę miłej lektury.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Lepsze to niż nic :)
wraz z pojawieniem się zrozumiałej wersji FF-XII, która niedawno zawitała w mojej konsoli, jakoś tak dziwnie czasu brakuje ;]
Za dobrze Cię znam, Winter! Chcesz żebyśmy myśleli, że tylko siedzisz i grasz! xD A tak na prawdę to tylko pracujesz i pracujesz i pracujesz! - pracoholik! To jest choroba z którą trzeba walczyć! Zapewne już teraz szykujesz super-mega-ultra aktualizację na święta! Tak nie może być! w końcu się wykończysz! i co wtedy zrobimy bez admina?! Więc nie zasłaniaj się grą! ....I tak nie uwierzę ;)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co za czasy, żeby takiemu poczciwemu człekowi nie wierzyć :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

I co? Myślisz, że jak weźmiesz zdjęcie z internetu to ci uwierzę? :D
Obrazek
ODPOWIEDZ