Mały problem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
pejotle
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2007, 15:06

Mały problem

Post autor: pejotle »

Witam wszystkich 8-) tutejszych 4umowiczow...mam maly problem z ktorym nie moge sobie poradzic :oops: mianowicie chodzi mi o to gdyz sciagnalem sporo gier na psx'a do emulacji...problem w tym ze nie mam pojecia jak je odpalic zeby wogole zaczely chodzic. Nazwa tych plikow to (EBOOT.PBP) a drugim plikiem jest
(KEYS) Z wiekszoscia gier w plikach iso nie mam problemu z ich odpaleniem jedynie z tymi. Jesli ktos ma wieksze pojecie niz ja to prosze o pomoc bede wdzieczny.


Pozdrawiam Pejotl :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

sciagnalem sporo gier na psx'a do emulacji...
Nie ma się czym chwalić.. Zalecam lekturę regulaminu i profilaktycznie przyznaje pierwsze ostrzeżenie [no co, już dawno żadnego nie dałem :]
Nazwa tych plikow to (EBOOT.PBP)
A to ciekawe, bo jak mniemam nawet nie wiesz co ściągnąłeś :P Ten mały dzynk w postaci pliku EBOOT.PBP sugeruje iż pobrałeś gry/obrazy przeznaczone do uruchomienia na konsoli PSP. Jako, że ww. obrazy są modyfikowane do uruchomienia na przenośnej konsoli Sony istnieje duże prawdopodobieństwo [tu nie jestem pewien, bo PSP nie posiadam i nie bawiłem się w emulacje na tym sprzęcie] iż nie uruchomisz ich w tradycyjny sposób na komputerze PC. Tak więc zalecam zaopatrzenie się w gry z innego, najlepiej legalnego źródła - polecam choćby znany wszystkim serwis Alledrogo :] w którym oryginalne, a czasamami nowe, zafoliowane gry na PSXa kupisz już za kilka złociszy, co nie jest wielkim wydatkiem.
2BII!2B
pejotle
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2007, 15:06

Post autor: pejotle »

Wielkie dzieki Winter_mute :D faktycznie zapomnialem sie nie wypada sie chwalic
co i skad sie ma...nie mialem tez pojecia ze te pliki sa na konsolke PSP w takim razie trzea je bedzie usunac gdyz na nic mi one. W kazdymbadz razie dziekuje za poinformowanie mnie o czym nie wiedzialem. Mam nadzieje ze bede mial jeszcze okazje napisac pare postow jesli trafi sie jakis problem...chodz za duzo ich nie mam ten byl jedyny. :) Do zobaczenia.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

nie wypada sie chwalic co i skad sie ma.
Nie wypada się chwalić, że się kradnie oprogramowanie.
Jednak generalizując to problem jak i większość tychże w życiu jest względny, np. jeśli ktoś lubi, ma się czym pochwalić i potrafi to uczynić w miarę taktowny sposób to czemu by nie.
Mam nadzieje ze bede mial jeszcze okazje napisac pare postow jesli trafi sie jakis problem...chodz za duzo ich nie mam ten byl jedyny.
Nie to żebym nakłaniał, zmuszał albo stał z ruzgą nad czyjąś głową, ale to forum teoretycznie ma też kilka działów niezwiązanych z emulacją. Jak jesteś ambitną osobą to możesz podjąć się zadania wciągnięcia paru osób w dysputę o kulturze, sztuce, kobietach... czy co tam sobie wymyślisz. Nie będzie to łatwe zadanie, ale jak to się mówi do odważnych świat nalezy :D

Pozdrawiam,
2BII!2B
ODPOWIEDZ