Tekken TT

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Manio
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2007, 21:36

Tekken TT

Post autor: Manio »

Elo, moze i jestem noobem w tych sprawach ale:
Chce sobie zagrac w TTT... Nie moge sie w tym wszystkim polapac, latki, memorycardy, niektorym w ogule czarny ekran wyskauje...
Tak wiec zaczne od takiego czegos, jak komus sie udalo to odpalic to niech napisze dokladnie co trzeba zrobic aby w to zagrac (z screenami) o poczatku instalacji emulatora.
Przede wszystkim mam taki problem: Wlaczam gre, pokazuje sie ta strona glowna, wyskakuja karty pamieci i dalej nic...
Probowalem dodac te latki itp ale cos mi z tym nie idzie poniewaz na PC nie mam internetu a na laptopie na ktorym mam neta... predzej sie spali. Ciezko biegac z piorem w te i z powrotem z potrzebnymi plikami do zagrania w to.

Ps. Winter_Mute podziwiam cie ;) Ale mogl bys pisac dokladniej od momentu jak uruchomiles gre jak to zrobiles krok po kroku. Zajelo by ci to mniej czasu niz odpisywanie na pytania takich noobom jak ja. Pewnie byly by i takie pytania ale o wiele mniej. Tak wiec jak komus sie chce to pls =)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tak wiec zaczne od takiego czegos, jak komus sie udalo to odpalic to niech napisze dokladnie co trzeba zrobic aby w to zagrac (z screenami) o poczatku instalacji emulatora.
W kwestii obsługi emulatora:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... s&id=pcsx2
W kwestii instrukcji uruchomienia TTT:
viewtopic.php?t=1860
Przede wszystkim mam taki problem: Wlaczam gre, pokazuje sie ta strona glowna, wyskakuja karty pamieci i dalej nic...
Nie włączasz gry, tylko BIOS:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=FAQ#pyt2
Probowalem dodac te latki itp ale cos mi z tym nie idzie poniewaz na PC nie mam internetu a na laptopie na ktorym mam neta..
W kwestii łatek >
viewtopic.php?highlight=ttt&t=1770
viewtopic.php?p=11687#11687
W chwili obecnej patch dla TTT jest dołączony do emulatora.

Druga sprawa - zapisać informacje na dysku i przenieść na drugi komp na pendrivie czy dowolnym innych urządzeniu magazynującycm USB, ew. dyskietce, lub płytce CD-RW - czy to aż tak trudne?
Elo, moze i jestem noobem w tych sprawach ale [...]
Winter_Mute podziwiam cie. Ale mogl bys pisac dokladniej od momentu jak uruchomiles gre jak to zrobiles krok po kroku. Zajelo by ci to mniej czasu niz odpisywanie na pytania takich noobom jak ja.
1) Bycie nowicjuszem nie czyni Cię oszukanym przez los kaleką-analfabetą.
2) Człowieku trochę samodzielności - jak Ci kiedyś przyjdzie działać z kobieta w sypialni to też będziesz potrzebował ilustrowanej instrukcji obsługi?
3) Nie za duże te wymagania? krok po kroku z obrazkami... może jeszcze nakręcić Ci film dokumentalny i wyemitować w TVP przed dobranocką?
4) Wiesz, takimi wpisami udowadniasz że nie tylko nie czytałeś regulaminu i nie potrafisz użyć głupiej wyszukiwarki... ale także nie masz szacunku do mojej pracy w tym serwisie. O samodzielności, czytaniu ze zrozumieniem i innych pomniejszych kwestiach nie będę wspominał.
2BII!2B
ODPOWIEDZ