Emu Ps2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
wronka88
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2007, 22:25

Emu Ps2

Post autor: wronka88 »

No wiec od 2 dni siębawie pcsx2,pozyczylem sobie dzis org GT 4 jak juz udało mi się go uruchomic to tylko GSdx9 to robie sobie profil poczym ekran sie robi czarny i nic:( Zero GS non see2 To tylko początkowe napisy mam.
Mam Barton 2500+ 512ddr400 Radeon 9500Pro.Mam najnowszego biosa SCPH-70004 a reszta to co jest w zestawie na stronie officialne pcsx2.Lecz wgrywałem rozne badziewia i ebz roznicy.Wczym twki problem:>
PS:Jak ustawic Opcje w CPU bo słyszałem ze z AMD są rózne problemy.Dziękuje

[mod] następnym razem edytuj wiadomości bo będzie ostrzeżenie
/w_m [/mod]

Powgrywałem patches oraz patches fix oraz SSSPSXPAD17PressureMod
Teraz sie zastanawiam czy MS_VC7_dlls mam rozpakowac do glownego folderu czy gdzie indziej:> I co daje "CPU Detection Lib 1.0 (win32 / 64 | Linux / 64)" i gdzie mam go wgrać.Dziękuje za pomoc
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pozyczylem sobie dzis org GT 4 jak juz udało mi się go uruchomic to tylko GSdx9 to robie sobie profil poczym ekran sie robi czarny i nic
Uaktywnij obsługę łatek, bez niej, gra nie przeskoczy przez intro. Oczywiście aby to zadziałało w katalogu patches musisz mieć svp (domyslnie dołączony do emulatora) oraz nie tylko z nazwy oryginalną wersje gry (na piracie nie ruszy).
Druga sprawa - memorka, upewnij się że jest sformatowana i gotowa do pracy.
Jak ustawic Opcje w CPU bo słyszałem ze z AMD są rózne problemy
Najlepiej sprawdzić to metoda prób i błędów tzn. uaktywnić wszystkie opcje za wyjątkiem obsługi 2 rdzeni (DC + MTGS) oraz ostatnią opcją ustawić na normal. Jesli emulator ruszy to problemu z prockiem AMD nie ma , a z niewiadomych przyczyn odmówi posłuszeństwa to należy kolejno wyłączać poszczególne opcje począwszy od dołu (czyli najpierw vuREC) i sprawdzać kolejne ustawienia, choćby za pomocą odpalania BIOSu (chyba najszybsza i najmniej wymagająca metoda).
Teraz sie zastanawiam czy MS_VC7_dlls mam rozpakowac do glownego folderu
wystarczy do głównego folderu emulatora, choć jesli PCSX2 nie wyrzuca błędu systemowego to wspomniana biblioteka nie jest wymagana...choć z drugiej strony w niczym również nie przeszkadza.
co daje "CPU Detection Lib 1.0 (win32 / 64 | Linux / 64)" i gdzie mam go wgrać.
To jest algorytm wykrywania procesora, zaimplementowany już w emulator [zobaczysz go w oknie loga tuż po uruchomieniu programu, oraz w ustawieniach CPU]... nigdzie się go nie wrzuca, to jest kod źródłowy dla programistów a nie aplikacja, wtyczka czy narzędzie dla użytkowników emulatora.
2BII!2B
ODPOWIEDZ