Win PlayStation3

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Win PlayStation3

Post autor: winter_mute »

Ostatnio uraczyłem Was dość przykrą informacją, nadszedł więc czas na wesołą nowinę. Otóż, po dwóch latach wyrzeczeń i próśb, setkach maili słanych do dziesiątek organizacji i odkładania każdej złotówki mam ogromną przyjemność poinformować, że PSEmu.pl w kooperacji z PCSX2.net, Sony Polska, CDRepairman.pl oraz serwisem gogle i omlet oraz sklepem internetowym Ultina ogłasza niebanalny konkurs z równie niebanalną nagrodą...
Obrazek
... w postaci pachnącej nowością, zapakowanej w gigantyczny karton, wartej bajońską sumę pieniędzy, najnowszej konsoli ze stajni Sony, czyli wyczekiwanej przez miliony i ubóstwianej w całej galaktyce PLAYSTATION3. Więcej informacji o konkursie uzyskacie klikając w obrazek, lub znajdujący się poniżej odnośnik "Zobacz"
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tak wiem, jestem okrutny... tak sobie drwić i w ogóle, ale taki dzień jak dziś jest tylko raz do roku :] Druga kwestia, obiecałem dobrą nowinę no i takową przeleje na forum - jeśli uda mi się sprawnie zebrać niezbędne materiały oraz środki finansowe to niebawem pojawi się nowy konkurs z co najmniej ciekawą nagrodą do zgarnięcia. Tyle, miłego prima-aprilis.

BTW; jeśli interesuje Was temat PlayStation3 to zapraszam do lektury bezustannie ewoluującej recenzji tejże konsoli napisanej przez jednego z użytkowników forum
2BII!2B
ODPOWIEDZ