Athlon XP - problem.

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Dart Luki
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lipca 2007, 17:11

Athlon XP - problem.

Post autor: Dart Luki »

Witam wszystkich jestem tu nowy i prosze o wyrozumialosc byc moze byl juz ten temat wiec prosze zeby nik sie nie denerwowal na mnie.
A wiec mam problem z PCSX2 a mianowicie gdy odpalam ten emulator wyskakuje mi blad "Can't load'plugins\spu2PeopsSound.dll,wrong PS2E version (4 !=5) bylbym bardzo wdzieczny za pomoc

edit: a i jeszcze jedno potem wchodzi do konfiguracji i w okienku sound nic sie nie wyswietla :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Niech zgadnę - procesor AthlonXP?

... i edytuj z łaski swoje wpisy zamiast `walić` jeden pod drugim
2BII!2B
Dart Luki
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lipca 2007, 17:11

Athlon 300+

Post autor: Dart Luki »

no wlasnie mam Athlona XP 3000+ i mam pytanie czy istnieje mozliwosc uruchomienia tego emulatora na tym procku? i sorry ale jeszcze sie gubie bo od tygodnia mam neta wiec sorry naprawde
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

czy istnieje mozliwosc uruchomienia tego emulatora na tym procku?
Tak:
1) Uruchom emulator poleceniem pcsx2t.exe (NIE pcsx2.exe)
2) w oknie {Konfiguracja > CPU } wyłącz wszystkie opcje
3) zrestartuj emulator
Powinno działać, niezmiernie wolno, ale jednaka, a jak chcesz emulować szybciej to zmień procesor.
2BII!2B
Dart Luki
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lipca 2007, 17:11

Post autor: Dart Luki »

aha no dzieki jakos sie pomecze

added:
Chcialem to skonfigurowac ale mi wyskakuje tylko to okienko co sie konfiguruje te pluginy np dzwieku i grafiki i nic wiecej a tam nie ma nic o CPU bylbym wdzieczny za jeszcze jena rade z gury thx

[mod]nie pisac tematow jednego pod drugim. :evil: [/mod]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Chcialem to skonfigurowac ale mi wyskakuje tylko to okienko co sie konfiguruje te pluginy np dzwieku i grafiki i nic wiecej a tam nie ma nic o CPU
Bo to nie tam. Nie wybierasz z menu Konfiguracja, opcji konfiguracja... tylko jak napisałem powyżej opcje CPU... czyli wpierw rozwijasz sobie menu konfiguracja, z którego wybierasz CPU (2ga pozycja menu licząc od dołu).
2BII!2B
Dart Luki
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lipca 2007, 17:11

Post autor: Dart Luki »

No ja rozumiem o co ci chodzi tylko wlasnie to oczym mowisz mi sie nie wyswietla jest tylko to z tymi pluginami biore ok i nadal to samo i zadne wiecej okno mi sie nie wyswietla no oprucz tego z czarnym tlem
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

To to nietylko GHz się liczą? Mi gdry działaja tak jak napsiałęś niezmiernie wolno a w okienku CPU mam zaznaczone wszystkie opcje, jakie powinny byc dla normalnego procka w takim razie ?
mam procek dwurdzeniowy E4300 intela 2,4GHz :( niewiedizałem ze zaznaczenie tych opcji (wyglądało na konieczne) moze spowolnić bardzo emualcje.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

To to nietylko GHz się liczą?
Nie tylko, duzo zalezy od odapalanej gry.
niewiedizałem ze zaznaczenie tych opcji (wyglądało na konieczne) moze spowolnić bardzo emualcje.
Źle się zrozumieliśmy - odznaczenie tych opcji spowolni grę. Aczklolwiek w przypadku autora tematu (posiadacza AthlonaXP) jest niezbędne, bo emulator nie będzie inaczej pracował (na tym procku akurat).
2BII!2B
ODPOWIEDZ