Pomocy! Medal Of Honor 2 (US)

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
emiter
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 22:25

Pomocy! Medal Of Honor 2 (US)

Post autor: emiter »

Mam problem z grą. Doszedłem do momentu, w którym trzeba poskładać na stole blaszanego żołnieżyka ;-) o nazwie Panzerknacker. W misji tej, celem jest właśnie poskładanie go oraz wydostanie się z zamku Padeborn. Po przejściu misji, na ekranie nie ma opcji "continue" a jedynie "return to main menu", gdzie mogę jedynie rozpocząć tą misję od początku. Próbowałem 4 razy, kombinowałem, nawet starałem się, żeby mój "Panzerknacker" razem ze mną przetrwał do końca, ale i tak nie dawało to żadnego rezultatu. Czy coś zawaliłem? Czy coś jest nie tak z grą?
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Czy to nie jest przypadkiem ta misja w której grasz Jimmy Pattersonem?
Jeśli tak to zdaje się że doszłeś do końa gry!!
A więc
THE END
ENDE
FIN

A tak w nawiasie "Panzerknacker" << to mięso armatnie :-) nie wymagany do ukończenia gry :twisted:

Czas na nową grę.
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
emiter
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 22:25

Post autor: emiter »

No ale żadnej końcówy nie było ani nic... Ani nawet the end nie pisalo... dziwnie jakoś, nie jestem do tego przekonany. Chyba, że w ameryce wycinają zakończenia w ramach cenzury ;-) .
ODPOWIEDZ