fight night round 2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
freek-f1
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2007, 16:23

fight night round 2

Post autor: freek-f1 »

witam!!! mam problem, odpalam grę w pcsx2 ale strasznie wolno chodzi, co z tym zrobić?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Kupić konsole bo na niej pracuje z pełną prędkością.
2BII!2B
freek-f1
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2007, 16:23

Post autor: freek-f1 »

już wiem skąd masz tyle postów..
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

już wiem skąd masz tyle postów..
ma tyle postów ponieważ odpisuje na pytania między innymi osób które nie potrafią przeczytać FAQ tak jak ty i zwróć uwagę, że jest adminem
freek-f1
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2007, 16:23

Post autor: freek-f1 »

czytałem FaQ był tam temat dotyczący tego jak chodzą gry ale też słyszałem cos o tym ze mozna ustawiać prędkość(juak dobrze słyszałem) i dlatego tez pytałem jak...a teraz to juz sie tak zrobiło ze nie mozna sie nic spytac bo Ci ktoś odpowie kup sobie konsole albo jeszcze lepiej...rozumie ze takie pytania mogą denerwować ale czy nie mozna poprostu powiedziec sprawdz FaQ i jak czegos jeszcze nie bedziesz wiedzial to pisz? ach juz nic
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

już wiem skąd masz tyle postów.
Patrz data rejestracji.
rozumie ze takie pytania mogą denerwować ale czy nie mozna poprostu powiedziec sprawdz FaQ i jak czegos jeszcze nie bedziesz wiedzial to pisz?
Rejestrując się na forum równocześnie zobowiązałeś sie do przeczytania regulaminu. Gdybyś to uczynił, zgodnie z jego postanowieniami sprawdziłbyś wpierw FAQ i przeszukał forum na którym opisywany przez Ciebie problem był poruszany wielokrotnie.

Nie zrobiłeś tego, zadałeś wałkowane od dóch lat pytania, w dodatku nie podając jakiegokolwiek infa o posiadanym sprzecie, konfiguracji, etc. etc... ergo dostałeś odpowiedź na jaką zasłużyłeś. Nie wiem o co się czepiasz?
2BII!2B
ODPOWIEDZ