final fantasy tactics-konfiguracja prosze o pomoc!

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
starrrr
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 listopada 2007, 17:55

final fantasy tactics-konfiguracja prosze o pomoc!

Post autor: starrrr »

mam problem z konfiguracja.Sciagnalem emulator z waszej strony oraz wszelkie pluginy oraz bios.Skonfigurowalem dokladnie tak jak jest opisane jednak mimo wszystko niektore obiekty np w menu sa czarne.Mam sterowniki, aspi .
Probowalem juz uzywac gotowych emulatorow i innych konf-bez zmian.

Gdy zastosowalem konf z ff9 ktora widzaielm na jakejs stronie to bylo juz lepiej , ednak filmiki sie okrutnie ciely i obraz byl o wiele jasniejszy.
Help! prosze o szybka odpowiedz
ps uzywam epsxe
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Podaj jaki masz sprzęt.
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Gdy zastosowalem konf z ff9 ktora widzaielm na jakejs stronie to bylo juz lepiej , ednak filmiki sie okrutnie ciely i obraz byl o wiele jasniejszy.
W przypadku emulacji FFT nie należy sugerować się konfiguracją opracowaną z myślą o graniu w FF9 - pod względem zastosowań graficznych gry te różnią się od siebie diametralnie.

Pierwsza sprawa: to, o co poprosił mój przedmówca, bowiem ciężko dobrze ustawić plugin, podczas gdy nie wiadomo, na jakiej maszynie będzie zastosowany. No i lista używanych przez ciebie wtyczek, nie wiem, dlaczego się nie znalazła w pierwszym wpisie.
Po drugie: wierz lub nie, FFT nie ucierpi ani trochę, jeśli zastosujesz plugin software'owy [P.E.Op.S. Soft Driver 1.17], a i kompatybilność względem emulacji AFAIR wzrośnie. Jeśli koniecznie chcesz pozostać przy Pete's OpenGL [zgaduję, ze ten plugin zastosowałeś], w celu uzyskania jak największej zgodności z oryginałem, kombinuj z ustawieniami framebuffer'a [f. textures + f. access] w sekcji Compatibility.
I po trzecie: w razie gdybyś znięchęcił się już na samym początlu, uruchom grę pod CVGS / Emurayden - emulatory te gwarantują brak problemów z emulacją ww. gry.
ODPOWIEDZ