Brak pomysłu na temat

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

dają rade :) tylko tamte miniaturki lepiej sie prezentowały niż przewijanie w lewo/prawo... :)
pozdro
Juziu
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2006, 13:36

Post autor: Juziu »

Nareszcie jakieś poruszenie, mam nadzieje że szybciej wyjdzie to spolszczenie niż moja płytka z gierką ulegnie degradacji i kicha :D
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

nie wiem kto i po co skasował mój post....
ale napisze jeszcze raz. teraz stronka wyglada dużo gorzej, co z tego że są nowe zdjecia(miniaturki spisywały się 100 razy lepiej) jak nie ma opisu i ogolnie zrobione jest to na "odwal się" tak dużo trzeba żeby to jakoś wyglądało? wchodzę tam często patrze czy cos nowego i osłabia mnie to co widze. czy tak trudno napisać jakiś mały opis :?
greenmag

Post autor: greenmag »

adriankiller pisze:nie wiem kto i po co skasował mój post....
ale napisze jeszcze raz. teraz stronka wyglada dużo gorzej, co z tego że są nowe zdjecia(miniaturki spisywały się 100 razy lepiej) jak nie ma opisu i ogolnie zrobione jest to na "odwal się" tak dużo trzeba żeby to jakoś wyglądało? wchodzę tam często patrze czy cos nowego i osłabia mnie to co widze. czy tak trudno napisać jakiś mały opis
:twisted:
ja skasowalem i juz wyjasnie ci dlaczego
- po pierwsze jesli chcesz zaczac dyskutowac nad jakoscia strony to zrob to w nowym temacie a nie dopisuj smieci do juz istniejacych watkow
- po drugie nowa strona bedzie gdy projekt zostanie dopuszczony do pokazania go wiekszemu gronu i wejdzie w faze betatestow a na razie jest tylko i wylacznie po to aby udostepnic screeny na zachete
- po trzecie jesli ci sie nie podoba strona to skontaktuj sie z browarem i zaproponuj mu wlasna wizje moze bedzie chetny abys to wlasnie ty wykonal nowa odslone xenogears pl
- po czwarte nie jestesmy neto-maniakami i nie spedzam 8 godzin dziennie przy komputerze bo nie starczylo by mi czasu na inne rzeczy a jest jeszcze praca, rodzina, rozrywka
Agred
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 15:51
Kontakt:

Post autor: Agred »

Hejka.
Jak wygląda proces pracy? Dalej zawieszone, czy może coś się jakoś-takoś porusza? :D
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

W zasadzie to ruszyły parę dni temu. Tym razem (który to już raz? :/) na serio. Znowu mam więcej czasu i zamiast go marnować - postanowiłem, że dokończę to, co zacząłem już z górą dwa lata temu.
W sumie poinformowanie ludzi o tłumaczeniu xeno był moim największym błędem, bo niektórym się wydaje się, że "im się należy" a zdają się ignorować fakt, że ten projekt powstawał (i dzięki Bogu znowu powstaje) w moim wolnym czasie i moim nakładem sił. Proszę, żeby ludzie, którzy jeszcze interesują się tym projektem trzymali za mnie kciuki, bo teraz nie przestanę, póki na stronie nie pojawi się patch.
Dzięki za uwagę i pozdrawiam :)
Obrazek
Kochatak Group
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwietnia 2009, 10:13

Post autor: Kochatak Group »

Naprawdę wspaniała wiadomość dla naszej sceny i wszystkich oczekujących na polonizacje tej wspaniałej gry. Dobrze, że jednak postanowiłeś dokończyć swoje dzieło.

Pozdrawiam serdecznie
grzybiarz
Junior
Junior
Posty: 25
Rejestracja: 09 października 2004, 12:37
Kontakt:

Post autor: grzybiarz »

nigdy nie grałem w tą serię, więc swoją przygodę zacznę od spolszczonej, Twojej wersji. Trzymam kicuki :)
Agred
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 15:51
Kontakt:

Post autor: Agred »

Trzymam kciuki, krzyżuję palce u rąk i u nóg. Ba! Kazałem nawet psu założyć łapę na łapę, jeśli to coś da. ^^
Pozostaje czekać. Miłoby było, gdyby ktoś co jakiśczas, informował o postępach.
Kochatak Group
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwietnia 2009, 10:13

Post autor: Kochatak Group »

Minęło już nieco czasu więc pozwalam sobie zapytać, jak się ma projekt? Pracujesz nad nim? Jeśli tak to na jakim poziomie są obecnie prace?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ