Co jest grane?

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

A mnie właśnie taki godmode nie bawi. Cheat'y też można włączyć i wyłączyć, a efekt często podobny (aimbot :D). Jak sam zauważyłeś pewnych rzeczy bez nich wykonać się nie da. Więc jaki to ma sens? To ma być to wyzwanie i brak oszustwa? Oj niebałdzo...
W FPSy gram na PC i konsolach i siedzac przed, dajmy na to - Xbox'em jakos nie czuje sie cheater'em przez to, ze dla sterowania padem przewidziano nieznaczne taryfy ulgowe.
BTW Czekam na jakieś wsparcie
Zapomnij.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Może spróbuj na tydzień podłączyć jakiegoś pada do PC i staraj się na nim przechodzić gry FPS. Jeśli po tym czasie się nie przekonasz do celowania na gałce to trzeba będzie czekać na czasy kiedy FPSy przestaną wychodzić na PC :D
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Osobiście nie ma dla mnie znaczenia czy w fpsy gram na klawa+mysz czy pad, aż tak dużej różnicy nie ma.

Natomiast inna sprawa co napisał Winter. Nie zgodzę się ,że gry na x360 nie dorównują tym z ps3. A przy okazji Winter grałeś w jakieś exclusiwy z 360 ,że tak porównujesz bo nie przypominam sobie a przynajmniej nie mówiłeś ,żebyś w jakieś grał. Obawiam się , że obudził się w tobie fanboy sony, Sad :P
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Natomiast inna sprawa co napisał Winter. Nie zgodzę się ,że gry na x360 nie dorównują tym z ps3. A przy okazji Winter grałeś w jakieś exclusiwy z 360 ,że tak porównujesz bo nie przypominam sobie a przynajmniej nie mówiłeś ,żebyś w jakieś grał. Obawiam się , że obudził się w tobie fanboy sony, Sad
Fan Sony nigdy we mnie nie usnął - od trzech generacji w moim rankingu zawsze prowadziło Sony. Nie wiem czy można to fanboy-stwem nazwać, bo w temacie konsol nie ograniczam się tylko do marki PlayStation i zdaję sobie sprawę że ta ostatnimi czasy zeszła na psy...Nie zmienia to jednak faktu, że PS3 uważam za znacznie lepszy system aniżeli XO, a gry wydane na niego po prostu mnie wypie***yły z kaloszy. Jak dla mnie mistrzostwo świata, czy Ci się podoba czy nie - ot, mam prawo do własnej opinii, tak samo jak Ty do swojej.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

A czy ja napisałem gdzieś ,że nie masz do tego prawa ?
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wiesz, brzmiało to prawie jak wyzwanie, a wyzwania z ust osoby która ... z tego co mi wiadomo posiada tylko jedną konsolę i nazywa mnie fanboyem ... nie popuszczę :D

Zresztą, doskonale wiesz, że z kim jak z kim, ale z Tobą to ja się uwielbiam kłócić :D Przydałoby się tylko postawić w międzyczasie coś na stół, no nie? :]
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Po pierwsze ja też lubię się kłócić z tobą. Po powiedz tylko kiedy i gdzie to się zjawie jak postawisz to na stole. A po trzecie mam 2 konsole. Widać pamięć już nie ta więc przypomnę ,że mam też ps2 :P
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po powiedz tylko kiedy i gdzie to się zjawie jak postawisz to na stole.
Po po co pytasz, skoro dobrze wiesz, kiedy i gdzie. Powinieneś też dobrze wiedzieć że z wystrojem stołu nie będzie najmniejszych problemów.
mam 2 konsole. Widać pamięć już nie ta więc przypomnę ,że mam też ps2
No to skoro wyliczamy sobie to po:
1) z tego co pamiętam chciałeś sprzedać PS2, od lipca/sierpnia minęło trochę czasu, myślałem że pozbyłeś się już czarnulki.
2) skoro poprzednia dyskusja toczy się odnośnie PS3 i XO to rozumie się dla mnie samo przez się że rozmawiamy o siódmej generacji, do której PS2 nie należy.
3) jeśli już chcesz w to PS2 wciągać to zauważ, że w swojej skromnej kolekcji mam też PS2, pierwszego X-boxa, Gacka i Makarona. : P


a żeby nie być OFT dodam, że ciupię aktualnie w KZ2 - hmmm, aczkolwiek wpis odnośnie tej gry wymaga ukończenia i głębszego zastanowienia.
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

A ty nie spamuj. Nie wiem po co odświeżasz tyle tematów skoro i tak nic do nich nie wnosisz. I lepiej zmień tą sygnaturę.
ODPOWIEDZ