Co jest grane?

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ten pan nie bedzie nas wiecej niepokoil.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Obrazek

...tak, zgadliście, znowu gram w TF2 :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Team Fortress 2
Jak już wspomniałem, znów powróciłem do tej gry. I ponownie zostałem mile zaskoczony. Kolejne updaty dla klas (Żołnierza i Demomana), nowe mapy z nowymi trybami gry, nowy system zwany craftingiem oraz standardowo masa poprawek. Grać nie umierać? :P

Inne
Prócz tego, miałem ostatnio okazję pograć na PS3 oraz Xbox360 w parę dem.

God of War III - któż nie zna tego tytułu? Demo pozwala rozegrać całkiem długi etap. Sama gra troszeczkę rozczarowuje. A wszystko przez... grafikę, która (mimo, że ładniejsza) nie powala i przez nadmierną ilość "efektów" wprowadza niekontrolowany chaos na ekranie. I żeby mnie źle nie zrozumiano - w GoW zazwyczaj panuje totalna rozpierducha, ale w nowej odsłonie miejscami nie potrafiłem nawet odnaleźć Kratosa. Sama rozgrywka natomiast się nie zmieniła, nadal jest dynamiczna i brutalna, chociaż nowy bajer z kontrolowaniem "bólu" przeciwnika akurat do mnie nie przemawia i mam wrażenie, że został wprowadzony na siłę.

Dante's Inferno - co tu dużo pisać - kopia GoW. I to dosłownie - nawet miejsce regeneracji życia wygląda niemalże identycznie (zielone źródełko zamiast skrzynki). Główne różnice są w grafice, która w grze EA jest stosunkowo słaba (tekstury w niskiej rozdzielczości) oraz w fabule (z oczywistych względów). Mimo to gra się przyjemnie, chociaż nie wróżę tej grze dalekiej przyszłości. No, chyba, że demo jest tylko demem i oryginał wprowadzi coś nowego i oryginalnego (w co osobiście wątpię).

Bayonetta - miał być klon DMC, a wyszło jak zawsze... bo mnie ta gra akurat przeraża. Nie wiem nawet jak to opisać. Muzyka jak dla dziewczynek, grafika kolorowa i bajeczna, potwory mało przerażające, a rozgrywakaaaa.... ludzie, dawno się tak nie ubawiłem. Dla urozmaicenia odwróciłem się tyłem do telewizora i wciskałem jeden przycisk. I zgadnijcie co? Rozpierniczałem wszystko co się dało, wykonywałem jakieś kombosy, skakałem, teleportowałem się, strzelałem z pistoletów, kopałem, zarzynałem.... itd. itd. A to wszystko przy pomocy JEDNEGO przycisku. BRAWO! 9/10? Po demie nawet nie chcę patrzeć na full version. Skończyło się na tym, że po 5 min. przeszedłem do kolejnego tytułu...

WET - taki female Max Payne. Gra na 15-30 min. , prosta i przyjemna, w sam raz na małe odstresowanie po ciężkim dniu. Ponownie przekonałem się, że pad do takich spraw się totalnie nie nadaje oraz że auto-aim (za przeproszeniem) ssie.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pasjans i Lemingi (w wersji PDA) bo na nic innego nie ma czasu : ]
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja ostatnio na chorobowym meczylem SAW na X360. :D I nawet nie narzekam.

Teraz zaczalem meczyc AVATARa. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
ODPOWIEDZ