Tekken TAG TOURNAMENT

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
mariola620
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 24 grudnia 2007, 02:52

Tekken TAG TOURNAMENT

Post autor: mariola620 »

Szukam path'a do tej gry, gra jest NTSC (SLUS_200.01).

edit: A czy ktoś mógłby mi opisać krok po kroku co robić, żeby uruchomić tą grę?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szukam path'a do tej gry, gra jest NTSC (SLUS_200.01).
Czemu nie zrobisz go samodzielnie? Link do instrukcji:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... =pcsx2_svp
A czy ktoś mógłby mi opisać krok po kroku co robić, żeby uruchomić tą grę?
1) Utworzyć i aktywować łatkę skip-video.
2) Włozyć płytę do napędu.
3) Uruchomić grę poleceniem {File > Run CD}... oczywiscie emulator musi być skonfigurowany.
2BII!2B
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Ostatnio, zupelnie przez przypadek uslyszalem o emulacji ps2 na pc :) Z racji ze kiedys bylem maniakiem konsolki sony i posiadalem takowa odrazu sie tym zainteresowalem. Zalatwilem na probe gre TTT, powiem szczeze ze nie wiem czy to PAL czy NTSC bo w ISO to odrazu dostalem (slus_200.01). Enyłej... Gre odpalilem na "jana" ustawienia all na minimum... Intro chodzi ale w "peopsie" dzwiek sie sypie, ogolnie intro w okolicach 35-40 fps czyli niezle. Niestety w momencie rozpoczecia rozgrywki "kaszani" sie otoczenie, glowy postaci dziwnie sie zmieniaja, postacie z otoczenia zostawiaja ogromnej wielkosci smuge po sobie, rozgrywka w okolicy 15 fps czyli zenada :/ Kombinowalem ze wszystkimi wtyczkami, na gdsx9 wogole mi nie idzie (okolo 2fps). Tak wiec moje pytanie brzmi: czy wersja ktora posiadam jest grywalna? (wiem ze jest dzial ale tam tylko pisze ze TTT jest grywalne....) Czy moze cos mi sie pokaszanilo w pluginach? (od kilku lat sporo sie bawie na epsxe) Pytam sie bo zamowilem sobie FFX (oryginal :) ) i lada dzien bede gral ale jesli to ma tak chodzic to chyba sobie nie pogram bez konsoli :(

Moje pudlo:
intel core 2 duo e6750 @ 2.66ghz
geil 2gb ddr2 800mhz (dual c.) cl-4
Asus P5K s.775 P35 2xPCIex
Gigabyte 8600GT 256MB 128Bit PCI-E Zalman
Windows XP profesional
(z tego co wiem to na sprzecie porownywalnym do mojego chodzi z niemal pelna predkoscia, co do wtyczki gsdx to nie posiadam visty i chyba sie na nia nie przerzuce , moze jako alternatywa, no chyba ze mozna to bez niej zainstalowac?)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

owiem szczeze ze nie wiem czy to PAL czy NTSC bo w ISO to odrazu dostalem (slus_200.01
US NTSC
Tak wiec moje pytanie brzmi: czy wersja ktora posiadam jest grywalna?
Według oficjalnej listy kompatybilności grywalne na 0.9.4.
jesli to ma tak chodzic to chyba sobie nie pogram bez konsoli
Przekłamania graficzne są raczej wynikiem nieprawidłowej konfiguracji, prędkość standardowa jesli chodzi o ZeroGS i tą grę akurat
Pytam sie bo zamowilem sobie FFX
FFX chodzi pięknie i płynnie.
.
2BII!2B
kamilm122
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 09 września 2007, 14:04

Post autor: kamilm122 »

http://www.tekken-series.com/tekkentag/galleria.php

na tym linku s screeny z taga automatowego i psowego.Jak im to zadziałało na emulu bo na czym innym??
Mam ps2 i mam taga ale chciałby sobie pograć z lepszą grafą!!Jak skonfigurować pcsx2 albo neutrino sx 2??

PS:Czy emulatory szkodzą komputerowi??
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Jak skonfigurować pcsx2 albo neutrino sx 2??
neutrino to możesz usunąć z dysku bo to najlepsze rozwiązanie do tego emulatora a jeśli chodzi o PCSX2 to w sumie to zależy od tego jaki masz sprzęt bo konfiguracje są nieco inne przy słabszym i lepszym sprzęcie
chciałby sobie pograć z lepszą grafą!!
do tego to potrzeba naprawdę mocnego sprzętu
PS:Czy emulatory szkodzą komputerowi??
Szkodzą jak najbardziej :P od emulacji może ci się spalić procesor karta graficzna i ram :D
PS: zapomniałem o monitorze :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szkodzą, jak najbardziej - ale ww. usterki to nic w porównaniu z szkodami jakie wyrzadziły psychice co poniektórych. Weźmy np. mojego przedmówce - nowy użytkownik dopiero co wszedł na forum, a ten złośliwiec już mu dogryza i robi sobie jaja, oj wstydź się wstydź niedobry Eysmondzie :)

Co do pytań:
1) nie uszkodzisz komputera koszystając z PCSX2.
2) Screeny na ww. stronie moga pochodzić od developera, bądź zostały zrzucone za pomocą karty przechwytującej sygnał AV.
3) jak na chwilę obecną jedyna kombinacja umozliwiająca Ci osiągnięcie grafiki ładniejszej niż na konsoli to emulator PCSX2 i wtyczka wideo GSdx, aczkolwiek:
a) wymaga ona mocnego sprzętu
b) a TTT należy do grona gier które wciąż pracują bardzo wolno

Chyba tyle.
2BII!2B
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

winter_mute pisze: 3) jak na chwilę obecną jedyna kombinacja umozliwiająca Ci osiągnięcie grafiki ładniejszej niż na konsoli to emulator PCSX2 i wtyczka wideo GSdx, aczkolwiek:
a) wymaga ona mocnego sprzętu
b) a TTT należy do grona gier które wciąż pracują bardzo wolno

Chyba tyle.
Co do wtyczki GSdx to... mi na TTT udalo sie wyciagnac podczas rozgrywki okolo 30 fpsow, niby sporo ale za malo jak na ta gre aby grac choc w miare normalnie :( Co do grafiki to.... Zeby osiagnac tak jak na PS2 trzeba dobrego sprzetu ale zeby byla lepsza... hmmm... Lepiej kupic samochod jak taki komputer :D Zgodze sie rowniez z winter_mute, ze TTT jest gra ktora chdzi wolno, niezaleznie jaki masz sprzet, a np. FFX mi osiaga w grze nawet 80 fps (musze dac na limit bo sie nie da grac :) )
Obrazek
ODPOWIEDZ