budokai 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Yakon
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 18:54

budokai 3

Post autor: Yakon »

elo mam amd 4200+ 8600 gt sonic 2gb 800 mhz ramu i mam tylko 9 fps jak wybieram sobie typa w menu czemu moze cos z konfigiem prosze o pomoc
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Hmmm. Nie znalazlem tej gry na liscie kompatybilnosci wiec jest mozliwosc ze tak wlasnie chodzi. Co do sprzetu to to dziwna kwestia. Nie rzadko ludziom ze slabszym kompem chodzi gra lepiej (epsxe) Jesli chodzi o rade to kombinuj z wtyczkami i ich ustawieniem, mozliwe ze danie wszystkiego na off albo minimum nie znaczy ze gra pojdzie szybciej.
Obrazek
Yakon
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 18:54

Post autor: Yakon »

wtyczki? gra chodzi mi tak
http://img409.imageshack.us/my.php?image=snap001sk5.jpg
raczej na tym sprzecie powinno byc wiecej fps naprawde prosze o profesjonalna pomoc
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2008, 13:49 przez Yakon, łącznie zmieniany 1 raz.
darter
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 21:24

Post autor: darter »

Pluginy :D
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Jesli masz viste to sprobuj z tym nowym pluginem. Jesli nie masz to... sprobuj na gsdx9, mi osobiscie chodzi duuuzo wolniej :/ Jak narazie probowalem tylko TTT i mialem podobne efekty (w grze) do Twoich a sprzet mam minimalnie lepszy. Ale z tego co wyczytalem to ludzie ze slabszymi maszynami od twojej osiagaja w "grywalnych" grach okolo 40 fpsow. Problemem moze byc rowniez gra, masz ja w ISO? Dobre wtyczki dzwieku i dvd-rom ustawiles? Procek tez dobrze ustawiony?
Obrazek
Yakon
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 18:54

Post autor: Yakon »

gre mam na cd a myslisz ze iso bedzie lepiej chodzic? nie wiem jak plugi mam ustawic zeby lepiej chodzilo a proca nie ustawialem
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

:shock: Serio proca nie ustawiales? Hmmm z tego co winter_mute twierdzi to TYLKO z ISO nalezy odpalac gry, i ja sie z tym zgodze bo nawet gry z kompa szybciej chodza przez alkhola czy daemona ;) To by bylo raz. Po drugie obowiazkowo zaznacz obie opcje w proceszorze, te dotyczace podwojnego rdzenia! Ponoc nawet jak masz tylko 1 to zaznaczenie tego zwieksza predkosc. Bron pana moda nie wlaczaj przeskakiwania klatek (3 i 4 opcja w procku) bo mi na tym paskudnie rwie a i wolniej chodzi nawet. Podsumowujac: zrzuc gre na ISO i zmien ustawienia w procesorze. Podalbym linka jak i gdzie to sie robi ale nie pamietam :oops:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

mam amd 4200+ 8600 gt sonic 2gb 800 mhz ramu i mam tylko 9 fps jak wybieram sobie typa w menu
1) To nie jest super sprzęt, szczególnie gdy emulator pracuje znacznie lepiej na procesorach Intela
2) Masz włączone vu rec i obsługę dwóch rdzeni (ten AMD ma choć dwa jądra?)?
3) Wybrałeś wtyczki w wersji SSE2?
gre mam na cd a myslisz ze iso bedzie lepiej chodzic?
Będzie, dysk twardy jest szybszy niż napęd DVD
2BII!2B
Yakon
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 18:54

Post autor: Yakon »

1) moze to nie jest super sprzet ale fps powinienem miec wiecej niz 10-15 w walce
2)mam zaznaczone vu0rec , vu1rec i eerec oraz tryb dwujadrowy limitowanie klatek na normalny
3)moja wtyczka graficzna to zerogs kosmos 0.97.0 a wersja emulatora 0.9.4
a i jeszcze pytanie do graczy dragon balla jak sie laduje moc bo nie mam pojecia
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Z tego co sie dowiedzialem od winter_mute to przy emulacji niektorych gier sprzet niewiele ma do powiedzenia. Tzn. ma ale pewnej predkosci emulacji nie da sie przeskoczyc na komputerze domowym. Co do instalacji wtyczek to sam mam pewne problemy z nimi (przyjamniej w pcsx2, "instaluje" je a mimo to nie moge ich "wybrac" w konfiguracji) ale narazie nie bawilem sie nimi az tak bardzo wiec nie bede sie wypowiadal.
Obrazek
ODPOWIEDZ