Final Fantasy 7, koniec drugiej płyty / znikający obraz...

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Krasus
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 03 marca 2008, 19:47

Final Fantasy 7, koniec drugiej płyty / znikający obraz...

Post autor: Krasus »

Pod koniec drugiej płyty, kiedy wraca się do Forgotten City, gdzie dzięki Key to Ancients Bugenhagen coś uruchamia... I właśnie tutaj zaczynają się schody:(. Bugenhagen kieruje mnie tam, i kiedy przechodzę do tego miejsca, to się robi ciemno, Bugenhagen coś powie, z powrotem jest ciemno i co kilka sekund słyszę takie dziwny dzwięk.

Używam pluginów: Video - Pete's OpenGL Driver 1.76
Sound - Eternal SPU Plugin 1.41
CDrom - ePSXe CDR WNT/W2K core 1.5.2

Mam nadzieję, że ktoś będzie mógł mi pomóc...
Z góry dzięki
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 15:02 przez Krasus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1. Grę uruchamiasz z (a) ISO czy (b) CD?
2. Jeżeli (a) czy nie jest to czasem materiał pociągnięty z internetu? Twierdząca odpowiedź na pytanie kończy dyskusję, gdyż w przypadku oryginału nie występuje opisany przez ciebie problem.
3. Jeżeli (b) czy nośnik nie jest czasem porysowany, podrapany i w połowie zjedzony przez psa? Odpowiedź twierdząca - spróbuj zrobić ISO, podmountuj obraz do Daemon Tools i sprawdź, czy nastąpiła jakaś poprawa.

P.S. Dodaj zwięzły opis problemu do nazwy tematu. Przyda się innym odwiedzającym forum.
Krasus
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 03 marca 2008, 19:47

Post autor: Krasus »

Niestety a), nie ma nic co by dało rade naprawić ten problem? Bardzo mi na tym zależy, zdaję sobie sprawę, że to kradzież, ale ciężko w tej chwili znaleźć FF7 (oryginalne), a moja stara płytka się kompletnie zniszczyła:(
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

a), nie ma nic co by dało rade naprawić ten problem?
Na forum panuje zasada, która mówi, że nie pomagamy użytkownikom nielegalnego oprogramowania. Z pięciust przyczyn.

Kradzież kradzieżą, chyba że posiadasz oryginalną kopię FF7; wtedy zasysaj sobie backupów do woli - może któryś będzie "pasował" (a ja nie będę krzyczał), ale wraz proponuję:

- zakupić grę na Allegro, w tej chwili lezy kilka sztuk w tym zafoliowane Platyny
- oddać nośnik do regeneracji [tańsze rozwiązanie]

Daję słowo, że problem tyczy źle zrzuconego ISO / RIPa, czy co tam masz. Dalsze rozwiązywanie problemu musisz niestety poprowadzić na własną rękę, bo my z przyczyn oczywistych nie możemy i nie będziemy się tym zajmować. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 17:52 przez BzyRes, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasus
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 03 marca 2008, 19:47

Post autor: Krasus »

widzę, że będę musiał tak zrobić i kupić oryginał, dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ