Sapphire ATI a FF-X?

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
cwiara
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2008, 02:24

Sapphire ATI a FF-X?

Post autor: cwiara »

Witam! Wiem wiem... jestem nowy i nie wiem paru rzeczy:) Słyszałem natomiast, że podobno z kartami typu ATI są pewne problemy przy emulacji FF-X?

Oto mój sprzęt, czy mógłbym liczyc na podanie optymalnych ustawień do emulatora bo niestety kompletnie się na tym nie znam, i czy wogóle FFX pójdzie na czymś takim poniżej?:((

-AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+, MMX, 3DNow (2 CPUs), inaczej to jest chyba SAPPHIRE Radeon HD 3650
-2048MB RAM
-DirectX 9.0c
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Oto mój sprzęt, czy mógłbym liczyc na podanie optymalnych ustawień do emulatora bo niestety kompletnie się na tym nie znam
Nie ma czegoś takiego jak optymalne ustawienia - co sprzęt i system, to inny konfig, inne osiągi... Polecam lekturę tego tematu > viewtopic.php?t=1792 i wyciągnięcie odpowiednich wniosków, plus własną optymalizację konfiguracji wtyczek metodą prób i błędów.
i czy wogóle FFX pójdzie na czymś takim poniżej?:((
Pójdzie, choć z uwagi na procesor AMD nie liczyłbym na rewelację.

Tyle ode mnie. Miejmy nadzieję, że pojawią się jakieś dobre skrzaty z krainy AMD-ATI i zabiorą głos w tym temacie.
ODPOWIEDZ