Koniec z ePSXe na zawsze?

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Benex
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 10 lutego 2008, 12:18

Koniec z ePSXe na zawsze?

Post autor: Benex »

Mam od ponad roku emu epsxe, działał bez problemów. Wczoraj zainstalowałem emu do Tekken 3 Online. Kiedy chciałem uruchomić normalny emulator i zagrać w Crash Bandicoot 3 to mi sie wyświtlił błąd:
Error loading [plugins\TK3Ocpka.dll]
i nic sie nie włącza. Wgrałem ten plugin to mi sie wyświetlił błąd że też nie ma jakiegoś pluginu związanego z Tekken 3 Online. Zdenerwowałem sie i przekopiowałem all pluginy z Tekken 3 Online do folderu plugins w moim emulatorze do pozostałych gier. I teraz jak chciałem uruchomić CB3 to mi sie włączyło logowanie online tekken 3, Zamknołem to okno i odpaliła mi sie gra. Nie było dźwięku i gra śmigała 2 razy szybciej. Żadna konfiguracja tego nie naprawia. Odinstalowałem Tekken 3 Online i pobrałem od nowa emu psx i znowu te same błędy. Nie moge uruchomić innej gry niż Tekken 3 Online. Nawet zwykłego Tekken 3 nie moge odpalić. Pobranie wersji 1.60 emulatora nic nie dało. Wydaje mi sie że deinstalator nie usunoł plików rejestru i teraz prosze o odpowiedź JAK TO NAPRAWIć?

edit: I rozwiązanie sie nasuneło czytając zupełnie inny post na tym forum. A mianowicie ,,Czarny Ekran" czy jakoś tak. Jedno z rozwiązań było takie iż pobrać wersje InPCP emulatora czyli instalator z pluginami. No i wszystko mi juz dobrze działa ponieważ wydaje mi sie że instalator InPCP wprowadził nowe wpisy rejestru niwelując tamte.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Edytuj własne wpisy zamiast tworzyć jeden pod drugim, a w kwestii poruszanego powyżej zagadnienia:
wszystko mi juz dobrze działa ponieważ wydaje mi sie że instalator InPCP wprowadził nowe wpisy rejestru niwelując tamte.
Dobrze Ci się wydaje, podczas instalacji ePSXe InPCP usuwa z rejestru wszelkie ustawienia i wpisuje własne. Można to także wykonać własnoręcznie, aczkolwiek należy mieć świadomość co się czyni, gdyż usunięcie pewnych kluczy = reinstalacja windows`a.
2BII!2B
ODPOWIEDZ