Lily pad problem, Vista problem, GDSX z SS3 pytanie

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
wittyjack
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2008, 17:27

Lily pad problem, Vista problem, GDSX z SS3 pytanie

Post autor: wittyjack »

Witam wszystkich. Otoz kiedy ustawiam klawiszem za pomoca LilyPad , to wtedy dzialaja wszystkie oprocz tych odpowiedzialnych za ruch. Kiedy na poczatku uzywalem SSSPSX PAD to w grach zaczely sie dziac cuda i wszystko ma zwiazek ze sterowaniem. Chocby np w Naruto: Ultimate ninja 2 w trybie VS Battle moge bez problemu robic co chce, czyli po prostu cieszyc sie gra. Kiedy zas wejde do trybu Story, wtedy dzialaja wszystkie klawisze oprocz tych ktore sa odpowiedzialne za ruch w prawo i w lewo. Inne rzeczy dzieja sie np w Final Fantasy 12 gdzie galki analogowe sa poloczone w jeden [ czyli jedna galka odpowiada za ruch i kamere] a do tego i tak mozna sie poruszac w prawo i w lewo a w przod i w tyl nie. I z tego wlasnie powodu sciagnalem Lily. Jestem pewien na 100% ze uzycie tego pluginu rozwiazaloby problem ze sterowaniem [ jakims cudem udalo mi sie ustawic sterownie na klawiaturze - dzialalo, ale spapralem bo za wszelka cene chcialem grac padem]. I jezeli ktos zna sposob na poprawna konfiguracje to prosze o pomoc. Wklejam zdjecie z pierwszej zakladki konfiguracji do Lily.

Obrazek

Druga sprawa dotyczy Visty. Mam [na laptopie, jednak watpie by sprzet byl tutaj jakims problemem, dodam ze lepszy od domowego PC na ktorym wszystkie gry sie odpalaja - z tym ze po prostu jest malo fps, dlatego chcialem sie przesiasc na lapka] wersje Windows Vista Buissness 32 bit i niewazne jakich pluginow bym nie uzyl, po starcie emulacji emu od razu sie crashuje. Dodam ze mam najnowsze wersje emu.

Trzecia i ostatnia - czysto informacyjna dla mnie :). Otoz sciagnalem najnowszy GDSX z SS3 i przy starcie emulacji crashuje mi emu [ dodam ze na kompie WIN XP 32 bit], a slyszalem gdzies ze to plugin dedykowany kochanemu Win Vista. Chcialem wiedziec czy jest sposob zeby emu sie nie wysypywalo, poniewaz GDSX z SS2 na moim domowym PC wyciaga ladna liczbe klatek [ jak na ten sprzet] i mam cichutka nadzieje ze SS3 jeszcze bardziej przyspieszy gry.

Przepraszam za takie wypracowanie, ale staralem sie opisywac problemy jak najbardziej szcegolowo. Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz :)
ODPOWIEDZ