Soul Calibur 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Soul Calibur 3

Post autor: kapu »

Jak to odpalic? Widzialem filik na youtube koles mial 100% FPS z gorszym sprzetem niz ja. Probowalem GSDX 1.7 ale masa artefaktow i bardzo niska wydajnosc. podobnie na ZeroGS ale tez artefakty

Moj sprzet:

E8400 @ 4.0Ghz
2GB DDR 1066Mhz
8800GTS.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Daj linka do tego wideo, bo szukałem na forum Pcsx2 i na youtube - nigdzie tego nie ma.
Z tego co wiem, Soul Calibur 3 nie należy do najlepiej emulowanych tytułów. W grze wyciągniesz max. 8-14 fps, co i tak jest dużo, biorąc pod uwagę, że do niedawna działało samo intro.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 19:25 przez Zardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Post autor: kapu »

Moj blad . zle popatrzylem to byl emu DC...

Rzeczywiscie SC3 chodzi bardoz slabo.

Interesujacy jest za to tekken 5 . Po wlaczeniu speedhackow udalo mi sie wyciagnosc nawet 45FPS ( 40-45 ). I praktycznie juz dalo sie grac.
Jednak sa jakies problemy z plynnoscia animacji. Cos czuje ze juz niedlugo bedize mozna pograc w T5 na PC :)
Awatar użytkownika
AdikSSJ
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 30 grudnia 2007, 09:36

Post autor: AdikSSJ »

Z twoim procesorem możesz przy odrobinie konfigurowani wtyczek zagrać w wiele tytułów radze popróbować.... :)
Athlon +4400 2x 2,31Gh
2GB DDR2 RAM-u
GeForce 8500GT

Obrazek
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Post autor: kapu »

Gram w tekkena 5 tak zeby odblokowac wszystkie postaci / filmy , ale tak 1v1 to trzeba miec full speed. Moge w T4 sobie pograc to mi wystarcza.

tak btw jak checie pograc na jednym kopie z kolegami , to polacam uzywanie 2 klawiatur , dlatego ze pojedyncza sie zacina (przy wcisnieciu wielu klawiszy, slyszalem ze sa modele ktore sie nie zacinaja ) ale po co wydawac kase :
wystarczy jedna klawiatura na ps/2 a druga USB i problem zacinania znika ^^.
Pozatym kazdy z graczy ma latwiejszy dostep a to istotne w takich grach imo.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ak checie pograc na jednym kopie z kolegami , to polacam uzywanie 2 klawiatur , dlatego ze pojedyncza sie zacina (przy wcisnieciu wielu klawiszy, slyszalem ze sa modele ktore sie nie zacinaja ) ale po co wydawac kase :
wystarczy jedna klawiatura na ps/2 a druga USB i problem zacinania znika ^^.
Pozatym kazdy z graczy ma latwiejszy dostep a to istotne w takich grach imo.
Co ma klawiatura wspólnego z zbędnym wydawaniem kasy i wygodą? Pad, mógj drogi, pad - analogi bez kombinowania, wygoda, brak zacinających się klawiszy, wielkość ... i można by tak mnożyć w nieskończoność :D
2BII!2B
kapu
User
User
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2008, 09:32

Post autor: kapu »

Komu jak komu :P Mi sie lepiej gra na klawiaturze, pewnie dlatego ze gram od lat :P Nie umiem grac na padzie . Na PS nie potrafilem zrobic najprostrzych rzeczy w tekkenie -.-
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Komu jak komu Razz Mi sie lepiej gra na klawiaturze, pewnie dlatego ze gram od lat Razz Nie umiem grac na padzie . Na PS nie potrafilem zrobic najprostrzych rzeczy w tekkenie -.-
Kwestia przyzwyczajenia - wszystkim pececiarzom jest z początku ciężko. Tyle, że jak już pograsz miesiąc i przyzwyczaisz sie do kontrolera to do grania na klawiaturze nie będzie powrotu***.

*** wyjątek od zasady - RTS i FPP, w które są stworzone z myślą o myszce.
2BII!2B
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Jak myślicie, jak teraz będzie z soul caliburem :?:

Coś też zauważyłem:
Procesor (CPU)
• Emotion Engine
• 128 bit RISC
• Zegar: 300 MHz
• BUS: 3.2 GB/s czyli tez trzeba mieć taki procesor :?:
Myślę też żeby postawić na głównej stronie wymagania PCSX2 żeby nie zaśmiecali forum pytaniami czy pójdzie albo co do czego zaliczać do parametrów PS2 z kompem.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Oficjalna lista kompatybilności. Nie wiem jak jest na wersjach beta
Soul Calibur III SCES 53312 E PS2 Ingame 0.9.5
Soul Calibur III
Soul Calibur III SLPS 25577 J PS2 Intro 0.9.2
Soul Calibur III
Soul Calibur III SLUS 21216 U PS2 Intro 0.9.4
Coś też zauważyłem:
Procesor (CPU)
• Emotion Engine
• 128 bit RISC
• Zegar: 300 MHz
• BUS: 3.2 GB/s czyli tez trzeba mieć taki procesor Question
DO emulacji jest potrzebny sprzęt średnio 15 - 20 razy lepszy od sprzętu emulowanego.
To co napisałeś "• BUS: 3.2 GB/s" nie dotyczy procesora. Jest to przepustowość pamięci umieszczonej w PS2.
ODPOWIEDZ