Proszę o pomoc

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
lebronix
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 czerwca 2008, 08:29

Proszę o pomoc

Post autor: lebronix »

witam! mam emulator pcsx2 wersje o94 i probóje włączyc metal gear solid 3 i mam z tym problem mianowicie taki że gra chodzi wspaniale w menu! problem sie zaczyna w trakcie gry i wstępnego filmiku! wszyscy mówią jakby w zwolnionym tempie chociaż mam w tym momencie 50-60 fps! co mam zrobić jak przyspieszyć bo próbowałem dosłownie wszystkiego , grzebania w ustawieniach grafiki nawet ściągałem nową wersję beta emulatora i dalej to samo , grafika jest normalna bez zakłóceń! tylko te zwolnione tempo! :cry: :cry: co mam zrobić albo czy to da się zrobić pomocy :roll: :cry:

mój sprzęt
intel core 2 duo (2x 2,4)
2 gb ram
Asus GF8600GTS
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Wypróbuj inna wtyczkę graficzną - GSdx.
2. pobaw się opcjami "Frameskip/limit" w sekcji {Ustawienia > CPU} emulatora.

Tyle na początek.
2BII!2B
lebronix
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 czerwca 2008, 08:29

Post autor: lebronix »

winter_mute pisze:1. Wypróbuj inna wtyczkę graficzną - GSdx.
2. pobaw się opcjami "Frameskip/limit" w sekcji {Ustawienia > CPU} emulatora.

Tyle na początek.
muszę zobaczyć z tą wtyczką graficzną ale to w opcjach już wyłączałem
aha i tak ogółem to da się może włączyć mgs3 bez żadnych spowolnień bo na youtubie jest filmik z emulacji i to chodzi normalnie jak na ps2 a znam ta gierke bo juz przechodzilem tylko teraz musze zainwestowac w ps3 bo ps2 mi sie zrabalo ! ale jak by nie poszlo to napisze thx
lebronix
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 czerwca 2008, 08:29

Post autor: lebronix »

:cry: :cry: jeszcze gorzej spadlo mi na 2 fps powiedz mi moze jak mozesz co powiniem miec wszedzie ustawione w procesorze i w opcjach grafiki zaznaczone co dznaczone blagam :cry:
ODPOWIEDZ