Pomóżcie!!!!!!

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
BFA
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2008, 11:18

Pomóżcie!!!!!!

Post autor: BFA »

Mam problem z Emulatorem Casssini próbuję wczytać cue a tu mi wyskakuje że biosa nie ma a jest wsadziłem go do tego samego folderu co emulator i nazwałem Euro.bin a i tak mi nie działa! Może bios jest zepsuty? Nie Mam ich mnóstwo a żaden nie działa pomocy!!!!!!!
Dlaczego nikt mi nie pomaga? Wszystkim juź działa ten emulator a mi ciągle wyskakuje że nie ma biosa!!!!!!
Dobra skoro nie odpowiadacie to dla rozjaśnienia powiem że mam pliki bin i Rom wszystkie nie działają pomóżcie.[/img]
angelzhu
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2010, 11:10

angelzhu

Post autor: angelzhu »

Casssini próbuję wczytać cue a tu mi wyskakuje że biosa nie ma a jest wsadziłem go do tego samego folderu co emulator i nazwałem Euro.bin a i tak mi nie działa! Może bios jest zepsuty? Nie Mam ich mnóstwo a żaden nie działa pomocy!!!!!!!
Dlaczego nikt mi nie pomaga? Wszystkim juź działa ten emulator a mi ciągle wyskakuje że nie ma biosa!!!!!!
Dobra skoro nie odpowiadacie to dla rozjaśnienia powiem że mam pliki bin i Rom wszystkie nie działają pomóżcie
ODPOWIEDZ