Pochwalcie sie swoja grafika :)

Piszta co chceta
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

LOL.... "powiedziała" .... dobre , ale jakoś nie daje wiary :DDDD
Bati Ty męska, szowinistyczna ***... a co to, zjawisko paranormalne, jak piękna kobieta studiuje informę, pisze sobie skrypty w wolnym czasie i interesuje się emulacją PSXa :?:
To w takim razie nie wnikam, dlaczego masz dziewczynę a nie chłopaka (jestem tolerancyjny)
Bo takie cudeńka jak ja są przeznaczone dla ponętnych i delikatnych dłoni, a nie jakiś tam wielkich, nieczułych męskich łap :P :)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

co to, zjawisko paranormalne, jak piękna kobieta studiuje informę, pisze sobie skrypty w wolnym czasie i interesuje się emulacją PSXa
Nieeeeee - kaj tam wcale ;-) Znam miliony takich :P
Bo takie cudeńka jak ja
No tak - tak skromna może być tylko kobieta :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Może to wydać się dziwna ale jakoś nie łapię żartu... :/ nie mam nic do kobiet (wręcz przeciwnie :D) a przynajmniej nie napisałem nic co by na to wskazywało.... .... .... zamieszałem się całkowicie... zbyt wielka powaga jak na taki żart... lol... i zaczynam w to wierzyć......... chociaż nie spotkałem się jeszcze z dziewczyną/kobietą wstydzącą się własnej płci.... (przestaję wierzyć :D)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

W_m, ten joke został zapodany z okazji tysięcznego postu, czy po prostu zwątpiłeś(-aś) w siłę męskiego umysłu ? Tak przy okazji... pleców byś nie pokazał(-a) ? Uważaj, bo to ostatnie jest podchwytliwe :>.
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Bardzo fajne hehe ale jestem tylko ciekaw jak idzie tak zrobić taki napis a w tle żeby była tapeta :?:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

chociaż nie spotkałem się jeszcze z dziewczyną/kobietą wstydzącą się własnej płci
To nie wstyd tylko, sposób na męskie stereotypy... niedowiarku jeden.
Bardzo fajne hehe ale jestem tylko ciekaw jak idzie tak zrobić taki napis a w tle żeby była tapeta
Bardzo łatwo, to 2 warstwy:
- 1 przechowująca napis
- a 2ga tło
aby zaś warstwy miały prawo istnieć musisz mieć program wspomagający tą opcje/funkcje.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Jak uważasz... ;D w każdym razie mi nie chciało by się "wymyślać swojego życia" od nowa :]... kto wie... może gdyby odrazu byo "wiadomo" że jesteś dziewczyną/kobietą (co do wieku też nie można mieć pewności :D) to przyciągnęło by to więcej "fanuff" na stronę. ;)

Ps. Zapomniałe/aś :D o tym że na warstwie z tłem musi być maska, na której wpiszemy co tam chcemy :P (druga wastwa jest chyba nie potrzebna) :]
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z innej beczki, ale wciąż o grafice.
Skąd pochodzi ten screen:
http://www.psemu.pl/forum/gfx/inne/zgadnij.jpg
- taka mała zgadywanaka
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie ważne skąd... ważne, że jest to postać z mojego avatara po zdjęciu kaptura ;).
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

<żart>W_M może to Ty ze zmienionymi oczami ?? :D, chociaż wygląda ta osoba bardziej na facia niż kobietę :D lol </żart>
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ