Metal gear solid 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Glorn
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 28 lutego 2008, 13:04

Metal gear solid 3

Post autor: Glorn »

Witam.

Nie orientuje się w tych wszystkich wersjach emulatorów,ale mam tylko jedno pytanko,czy jest już jakaś nowa wersja emulatora PS2 na którym Metal gear Solid 3 działa w miare dobrze?Z góry dziękuje za odpowiedzi.
StinG
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 07 marca 2006, 11:17

Post autor: StinG »

Ok, mam nowy sprzęt prezentuje się on tak :
athlon x2 5200+, radeon hd4850 512 ddr3, 2gb ram, windows xp sp2.
Jak ustawić emulator pod MGS3? (jakie pluginy, jak ustawić grafe, dźwięk, uruchamiać iso czy z napędu itd) Bo sam próbowałem pomieszać w ustawieniach ale nie daję rady, dźwięk się kaszani, w sumie obraz też i po skipowaniu scenek gdy ma już być gameplay występuje crash.
kvachu
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 01 listopada 2008, 18:34
Kontakt:

Post autor: kvachu »

No więc jeśli chodzi o ten tytuł to jeszcze w pełni on chyba nie jest grywalny, a już napewno nie na przyzwoitej prędkości. Ponizej masz link:
LINK

Jak widać ukrainiec odpalił grę czego owocem są screeny, więc gra ma status GRYWALNA, ale szybkość pozostawia wiele do życzenia. A także są bugi w grafice.
Odpalił to za pomocą:
PCSX2 svn 384v2
GSdx 1.9 svn846
Gigagherz's SPU2 1.9
A plugin cdvd zapewne na 99% linuzappz.

Na sprzęcie znam się tyle co na pasaniu owiec, ale skoro mówisz, że nowy to powinien być raczej ok. O ramy się nie martw, a najważniejszy jest procek potem dobra karta grficzna.
Próbujcie
Mysza
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 30 listopada 2008, 17:26

Post autor: Mysza »

kvachu zobacz na jakim sprzecie to odpali....512ram....ciekawe po co mu tak mocan karta 9600GT która przy tej ilosci ramu jest do...

Tak swoją drogą jakbyś mógl to zapodaj tutaj kilka tych fotek z tamtego forum, nie chce sie tam rejestrowac.
ODPOWIEDZ