Final fantasy 12 dźwięk

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Final fantasy 12 dźwięk

Post autor: tyron »

Otóż gram Final fantasy 12 na emulatorze PCsx2 ,chodzi pieknie nie raz około 100 fppsów.
Ale tu sie pojawia problem ,chodzi o dżwięk ,trzeszczy i przerywa az tak że nie da rady słuchać.I to na byle jakich pluginach dźwiękowych przetestowałe chyba wszystkie dostępne
i wszystkie działaja tak samo.FF X nie było takich problemów wszystko działało pięknie.
To teraz opisze konfigurację
Emulator PCSX2 0.9.5
Pluginy.
GDsx 851 (MSVC 15.00.SEE2) o.1.10(graficzny)
Dżwiękowy testowałem dużo przktycznie wszytskie dotępne więc nie będe tu ich pisał
Reszta taka sama jak wliście kontatibilności.
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Post autor: tyron »

Czy ktos może pomóc?A jeszcze jedno zapomniałem wspomnieć FFX
działa tylko mi dobrze na P.E.Ops SPU 2 1.9.0 .Nie wiem dlaczego tak chwalicie ZeroGS SPU2 te pluginy są cienkie jak nie wiem żadna gra którą włączam nie odtwarza poprawnie dźwięku na tym pluginie.
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Post autor: tyron »

Czy kotoś może łaskawie pomóc ,próbuje i nic mi nie wychoidzi.Możecie podac na jakim pluginie dźwiękowym wam gra chodzi,i jaką ma konfigurację?
Yoni
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 10 lipca 2008, 18:41

Post autor: Yoni »

Obrazek

Ale nie wiem czy ci to coś pomoże. ZERO SPU2 0.4.6
Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz 8MB BOX
Asus P5K
Radeon 4850 Gigabyte 512MB
LG 19" LCD L1953S-SF
tyron
User
User
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2008, 18:48

Post autor: tyron »

Wreście chociarz połowa problemu z głowy.Sćiągnołem najnowszą wersje P.E.opsa i gra mi działa bez peoblemu ale w filmach nadal trzeszczy dźwięk.
Wgrywałem strasze wersję P.E.Opsa ale emulator mi ich nie wykrywa czy wie ktoś dlaczego?
ODPOWIEDZ