wibracje w padzie

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
lisek-ustka
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2008, 00:40

wibracje w padzie

Post autor: lisek-ustka »

ObrazekObrazek


Takie ma ustawienie
:arrow: direcx 9.0c
:arrow: Pad mam warez dual shock (jest to pad od ps na przejsciówce)
:arrow: epsxe 1.7.0


Panowie/anie pomocy jak to ustawić co robię źle pad ogólnie działa analog tez wszystko mam ustawione oprócz wibry :/ help
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

First things first:
1) witamy na forum
2) zainstalowałeś sterowniki przejściówki - wibracje bez nich działać nie będą
3) jeśli odp do pkt [2] brzmi tak, to czy "wibra" działa z poziomu Panelu Sterowania?
2BII!2B
lisek-ustka
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2008, 00:40

Post autor: lisek-ustka »

zainstalowałem patrzyłem w w panelu ale nie mam zakladki do sprawdzania wibry :/ ale wiem ze jest wczoraj mi sie coś zwiesił epsxe i wibra sie włączyła :D więc nie wiem co i jak moze coś z ustawieniem nie wiem :/

witam również :D
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

Mam taki sam problem juz od baaardzo dawna gdzie w panelu sterowania mozna sprawdzić wibracje pada ??
lisek-ustka
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2008, 00:40

Post autor: lisek-ustka »

wchodzisz w myszki i kontrolery do gier czy jakos tak wybierasz sobie kontroler i wlasciwosci tam powinienes miec kikla kart a gorze ja mam sprawdzenie przyciskow czy cos takiego i kalibracje i tam powinno byc tez sprawdzenie wibry ale ja tej opcji nie mam ;/
N25
User
User
Posty: 90
Rejestracja: 23 marca 2007, 22:53

Post autor: N25 »

Windows vista ultimate x86 też niemam testu wibry, tylko przyciski moze sa jakieś inne programy do sprawdzenia wibry ? zna ktoś ?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zainstalowałem patrzyłem w w panelu ale nie mam zakladki do sprawdzania wibry
Dobra to inne pytanie, czy wibracje są w innych aplikacjach PJ64 je obsługuje, kilka gier na PC np. "śmigałki" od EA w stylu NFS.
wiem ze jest wczoraj mi sie coś zwiesił epsxe i wibra sie włączyła :D więc nie wiem co i jak moze coś z ustawieniem nie wiem :/
Przypadek losowy bym powiedział - też takie mam, jak np. źle spiąłem zasilacze w serwerowni to odkryłem, że te mogą służyć za maszynki do produkcji dymu i ognia, choć w panelu sterowania ani instrukcji nie było o tym mowy :D
Mam taki sam problem juz od baaardzo dawna gdzie w panelu sterowania mozna sprawdzić wibracje pada ?
Kwestia sterowników, u mnie po instalacji tychże w {Panel sterowania > Kontrolery gier > Właściwości przejściówki} pojawia się nowa zakładka zatytułowana "Wibracje", czy "Test wibracji" coś w tym stylu.
Windows vista ultimate x86 też niemam testu wibry, tylko przyciski moze sa jakieś inne programy do sprawdzenia wibry ? zna ktoś ?
Jak wyżej - sterowniki!

Tak swoją drogą, w październiku będę importował trochę sprzętu od skośnookich braci - ktoś reflektuje na markowe przejściówki z PlayAsia. Jest możliwość zabezpieczenia zakupu choćby przez aukcje w Allegro.
2BII!2B
ODPOWIEDZ