Problem z NARUTO UZUMAKI CHRONICLES 2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Vego
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 04 listopada 2007, 11:09

Problem z NARUTO UZUMAKI CHRONICLES 2

Post autor: Vego »

Witam i pozdro!

Mam problem z grą Naruto Uzumaki chronicles 2 na mojego pcsx2. A mianowicie:

Gdy włączam grę w menu wszystko chodzi git majonez :D Ale potem nie było tak różowo :oops: Gdy zacząłem grać mogłem robić wszystko tzn. atakować, skakać, wykonywać jutsu ale nie mogłem chodzić :cry: :shock: :( :evil: przypomnę, że w menu mogłem wybierać takie pierdułka jak opcje nowa gra itd. używam pluginu sterowania o nazwie SSSPSX PAD Plugin Pressure Mod 1.6.0 : :x na twin padzie też próbowałem ale tam w ogóle nie reagowało :cry: proszę pomóżcie mi ktoś bo chciałbym pograć se w tą gierkę na blaszaku. I proszę nie udzielajcie odpowiedzi typu " kup se psa 2"

Z góry dzięki i pozdro allspróbuję się odwdzięczyć :) :) :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No to kup sobie DualShock`a i przejściówkę bo ta gra, jak wiele innych wymaga analogowego sterowania... Bądź zastosuj Lilipad Plugin.
2BII!2B
Vego
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 04 listopada 2007, 11:09

Post autor: Vego »

Ok dzięki ale już się zorientowałem :mrgreen: da się przyznać SOG'a albo coś w tym stylu? Teraz mam nowy problemik z tą gierką:

Mogę już se połazić ale tylko w prawo i w lewo ale w przód i w tył nie pójdzie :( gra jest w miarę grywalna na moim sprzęcie uzyskuję nawet do 50 fps (równe 75 w menu:)) teraz nie wiem co zrobić z tym problemem w sterowaniu czy to wina dual shocha pluginu czy gry?? jak ktoś wie niech napisze i z góry dzięki za pomoc :D :mrgreen: :)
kvachu
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 01 listopada 2008, 18:34
Kontakt:

Post autor: kvachu »

Ja na przykład nie mam pada z analogami i gram w Dragon Quest VIII na zwyklym padzie o układzie identycznym jak pierwsze pady z PSX.

Poniżej mój config we wtyczce SSSPSX PAD Plugin Pressure Mod 1.6.0
Obrazek

Tam gdzie skreślone kierunki to znaczy, że ich w ogóle nie używam. Ustawiłem axisy tylko na lewą gałkę i jest gitara. Chodzi mi na wszystkie strony(też po skosach oczywiście). Minus ale prawie niezauważalny i zbytnio nie przeszkadzający to taki, że jeśli idę w góre to też ekran skręca w lewo trochę, jak w dół to skręca w prawo(może na odwrót nie pamiętam). Na tym ustawieniu grałem też w Devil May Cry i jest też elegancko, chyba nawet w ogóle nic nie przeszkadza. Ale jakie jest sterowanie w tej Twojej grze tego nie wiem. Ale zawsze możesz spróboiwać, a nóż widelec =].
ODPOWIEDZ