PCSX2 Memory card

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
mlody0
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:46

PCSX2 Memory card

Post autor: mlody0 »

Czy jest jakiś program przez który można wgrać save 100% gry na Mcd001.ps2?
Pytam się ponieważ mam grę bleach blade battlers 2 i podczas uruchomienia specjalnych ataków włącza się filmik biały ekran i jest ponad 170 fps czy można z tym coś zrobić ?
Proszę o szybką odpowiedź z góry thx.! :)
[mod]Edytuj własne wpisy. Robienie sieczki na forum nie jest tu mile widziane
/w_m[/mod]
Szkoda, że nikt z waszego forum nie wie jak ten problem rozwiązać.
Widziałem kiedyś filmik na youtube i tam typek na zeroGS pominął ten błąd ale nie wiem zabardzo jak
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czy jest jakiś program przez który można wgrać save 100% gry na Mcd001.ps2?
Jest, tylko może napisałbyś w jakim formacie masz ten save? Co to w ogóle jest? Jak chcesz przenieść? Sposób jest generalnie ten sam i polega na przekopiowaniu save`a z płyty CD na memorkę za pomocą aplikacji homebrew, tylko zależnie od tego w jakiej formie masz zapis źródłowy (czy jest to save na memorce z PS2, "czysty save" zrzucony z karty pamięci, czy tez upakowany za pomocą aplikacji pomocniczej typu exploder) w różny sposób należy podejść do tego tematu.
Pytam się ponieważ mam grę bleach blade battlers 2 i podczas uruchomienia specjalnych ataków włącza się filmik biały ekran i jest ponad 170 fps czy można z tym coś zrobić ?
Tak szczerze powiedziawszy to gry na oczy nie widziałem, aczkolwiek jeśli tej, jak piszesz "filmik" to prerender to standardowy skip-video patch powinien pomóc:
http://www.psemu.pl/ps2.php?dzial=Artyk ... =pcsx2_svp
chciałbym jednak z góry zaznaczyć, że jeśli masz wersję gry ściągniętą z internetu, to z uwagi na fakt, że często takie pozycje są modyfikowane jednocześnie nie ma żadnej gwarancji że opisany sposób zadziała.
Szkoda, że nikt z waszego forum nie wie jak ten problem rozwiązać.
Nie wiedzieć, a nie mieć czasu to dwa kompletnie różne powody.
2BII!2B
metma12
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lipca 2009, 16:30

Post autor: metma12 »

A ja mianowicie mam podobny problem mianowicie niewiem jak mam wzucic te save do pcsx2 ich nazwa to BESLES-5494544425A5433.PSV sa tagze z koncuwka cbs
moze mi ktos pomuc save sciagnelem ze stronki
mylfu
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 09 grudnia 2009, 12:18

Post autor: mylfu »

programem MYMC wgrasz lub eksportujesz save z ps2 lub importujesz ten plik psv strona programu znajduje się tutaj a co do targze spróbuj otworzyć win rarem
ODPOWIEDZ