phpBB2

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W_M ... mozesz podac strone z tym scryptem ??
Eeeee...Jaki adres? Trzeba napisac skrypt z bledem (na niektorych serwerach doskonalym sposobem sa odwolania do zmiennych globalnych, sprawdz czy Lycos ma wylaczone "Register globals"), ktory wlaczy debugera php i wyswietli kod na ktorym opiera sie java skrypt z Lycosu, nastepnie trza przeanalizowac kod i zablokowac funkcje sluzaca do wyswietlania bannera - blad blokujacy i petla z przeniesieniem przez "Header (Location:...)" powinna wystarczyc. Poprobuj, moze sie uda :)
U mnie praca nad strona chwilowo stanela (szkola) (...)
Eeeech...
1. Skad ja znam ten bol - za 5 dni koncza mi sie wakacje :(
2 & 3. aby zrobic sobie navigacje po lewej i otoczyc menu ramka mozna naprzyklad wykorzystac moj portalik nad ktorym obecnie pracuje - wygladaloby to mniej wiecej tak:
(mam problemy z serwerem - link usunięty)
projekt wciaz jest w wersji testowej - ma mase bugow (dziennie znajduje minimum 3), ktore trzeba poprawic, musze przetlumaczyc wszystko na ang (bo strona bedzie dwujezykowa) i dodac kilka nowych opcji...
ale generalnie silnik juz dziala.

Add. P.S. Ciezka sprawa z tym padem bo jakis ten sprzet taki nieciekawy (malo przyciskow, jakies dziwne wajachy pod spodedm i w ogole, a jak tam z wibracjami pod ePSXe). Osobiscie bym go spylil i zkupil przejciowke + PSXDualshock bo nie wiem czy to korzystny interes zwazywszy ze pad przysparza wiecej problemow niz zadowolenia. A przeciez chodzi o to by sprzet tego rodzaju ulatwil i uprzyjemnil rozrywke, a nie zatruwal zycie graczowi chcacemu sie w spokoju wyzyc w Tekkenie czy FF. Moze niezbyt pomocna rada, ale coz mozna poczac skoro nawet wlasciciel po kilku michach nie moze sobie poradzic (to przeciez nie ogolnodostepny emu, na ktorym kazdy moze przetestowac blad i dac konkretna odpowiedz jak zaradzic klopotom).
2BII!2B
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Na jakim koncie zainstalowac forum IB ? Ale bez lycos'a i host.sk ...
___
Na lycosie mam problem. Kiedy wchodze na ftp na swoim koncie ( wchodze przez FlashFXP) to wyskakuje mi cos takiego 200

PORT command successful
LIST
425 Unable to build data connection: Connection refused
List Complete: 0 bytes in 0,47 (1,00 KBps)

I nie pokazuje mi listy servera... Probowalem przez wszystkie programy nawet przez IE i wystepuje to samo.... A na Host.sk za duzo userow .... Help me please... :(
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

A przez Windows Commandera probowales sie laczyc? Tez kiedys mialem konto na Lycosie i przez WC wchodzilo bez problemow.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Probowalem i dupa....
___

kto moze byc tak dobry i zalozyc forum IB na jakims servie niech sie ze mna skontaktuje GG 2126530 .... :(
___________
Dobra wszystko chodzi :)
__________
Czy wie ktos jak usunac te pierdo**** ramki na lycosie ?? W_M nie wiem jak to zrobic... moze jakis inny sposob...
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

przenioslem wpisy odnosnie mojej nowej strony do nowego tematu,
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=364
gdzie dyskusja bedzie kontynuowana
2BII!2B
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Jea. Tutaj mozecie pozwiedzac jak narazie moja lipna strone :}.
http://krzyslom.webpark.pl/
Musze sie dowiedziec jak zrobic takie menu po lewej w punktach... (W_M gdzie jesteeeeeeeeeeeees :}).

Pozdro all...
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

aby menu znajdowalo sie po lewej musisz podzielic strone na 2 czesci zaa pomoca plywajacych rmek lub tabeli...
aby linki bylu wyswietlane jako lista punktowana nalezy uzyc znacznikow "li" - tzn:

Kod: Zaznacz cały

<li>link1</li>
<li>link2</li>
<li>link3</li>
2BII!2B
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Dzieki W_M... (qrde musze byc bardziej tworczy bo ciagle tylko "dzieki" :P).
;> Steel POWAH ;>
ODPOWIEDZ