IM ;]

Film, książka, prasa... i takie tam.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Juz 2 raz ktos na tym forum zwraca sie do mnie jakos MTV :D.
MVT!!!!! ;]
Sorry za te polskie znaki ale znowu zapomnialem o tym ze beda krzaki ;(.
Gorzej z kawalkami, ktore opieraja sie glownie na stwierdzeniach "Jaram trawe/jointy - jestem spoko (...) nikt mi nie podskoczy (...) mam wszystko w d**ie..." i co to niby ma byc? Reklamowanie skuna? Ktos tego wyslucha i dojdzie do wniosku, ze 90% polskiej mlodziezy to narkomani i ignoranci.
Nic dodac, nic ujac.
opowiastka jak to na wakacjach spotkaly goscia niemilosiernie podobnego do Peji (nie wiem czy to sie tak pisze), no mowie Wam > "Patrzymy, a tam k**wa siedzi Peya, no mowie Ci Peya" < normalnie wygladalo to tak jakby mialy kisiel w majtach na sama mysl o tym dziwnym spotkaniu...
Zamiast Peja to G*ja ;P.
HH i wiekszosc ludzi sluchajacej tych rymowanek mnie denerwuje poniewaz:
(teraz zaopatrzcie sie w kanapki i piwko/cole :P)
Piosenki - kazda o tym samym, (troche sie powtarzam) ciagle tylko machanie lancuchem i powtarzanie jak to sie swiat krei wokol niego, jego przyjaciol, jego dziewczyny, jego samochodu oraz jego problemow.
To nie muzyka to dramatowiersze i to baaaardzo plytkie ;P
;> Steel POWAH ;>
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

OOOO widze ze tu jest klub anty hh.No coz ja bede bronil tego zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz.HH nie kreci sie tylko
tylko machanie lancuchem i powtarzanie jak to sie swiat krei wokol niego, jego przyjaciol, jego dziewczyny, jego samochodu oraz jego problemow.
To nie muzyka to dramatowiersze i to baaaardzo plytkie ;P
Teksty traktuja rowniez o tym cio sie nie podoba ludziom w naszym kraju,opowiada o zyciu w blokowiskach.Jest tez inny nurt hh ktory pisze o rzeczach weselszych np.imprezy , kobiety i rozne tematy inne.Ja tez bylem na paru koncercikach i tez majtki mialem suche;)
A czemu wkurzja MVT Cie ludzie , którzy sluchaja tej muzyki??Moze wiecej tolerancji???Ja tam nie mam nic przeciwko innym ludziom sluchajcych innej muzyki.Zawsze mozna z nimi spokojnie podyskutowac :wink:
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

alien pisze:Ja tam nie mam nic przeciwko innym ludziom sluchajcych innej muzyki
Moze wykaze sie brakiem tolerancji (i skaze na potepienie ;-)), ale ja mam cos przeciwko ludziom sluchajacym innej "muzy" (dalem to w cudzyslowiu bo to nawet muzyka nie jest). Chodzi mi mianowicie o: "Ich 3" (po prostu nie lubie i tyle), Disco Polo (po prostu... nie nawidze i tyle) - rozumie ze tolerancja i te sprawy, ale ludzie sluchajacy powyzszych mnie jakos zrazaja.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Mortu Ja mówilem o ludziach,a w przypadku kogos kto slucha takiej muzyki ciezko powiedziec-czlowiek :)
Ostatnio zmieniony 11 września 2003, 15:20 przez alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Alien, ty nalezysz do grupy hh'owcow ktozy sa spox (znam kilku).
Ale wiekszosc to dresiki i tak jak napisal W_M "jararze".
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Chodzi mi mianowicie o: "Ich 3" (po prostu nie lubie i tyle),
Tu rzeczywiscie okazales sie brakiem tolerancji, w dodatku obrazasz pewna znaczaca grupe ludzi. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, ale w swietle przeprowadzonych badan opinii publicznej 90% "sluchaczy" tegoz zespolu stanowia dzieci w wieku przedszkolnym czyli ok 3-6 lat. Jak wiec mozesz plamic dobre imie przyszlosci naszego narodu. :)
Ale wiekszosc to dresiki i tak jak napisal W_M "jararze".
wiesz, tu nie chodzi o sam fakt jarania, bo choc to niemily nalog to osobiscie nie potepiam - to jest osobista sprawa kazdego czlowieka czy wdepnie w narkotyki (nawet te miekkie), jesli ma na to ochote, podoba mu sie to, to prosze ardzo - jego sprawa co zrobi ze swoim zyciem. Dla mnie moze nawet zacpac sie do nieprzytomnosci i zapasc w spiaczke jesli tylko sprawi mu to przyjemnosc. Wszak to on poniesie tego konsekwencje.
Mnie chodzilo raczej o fakt, ze muzyka - HH czy jakikolwiek inny gatunek nie powinien sluzyc to propagowania tego typu zachowan. Pomimo iz z zalozenia piosenki HH nie propaguja narkotykow to czesto slyszec w nich mozna stwierdzenia typu "Zjaralem sie i jest mi zaje**scie, nie ma lepszego uczucia". Z jednej strony to dobrze ze choc niektorym jest dobrze w naszym wspanialym kraju. Z drugiej zas strony mozg sie marszczy wiedzac jaki to moze miec wplyw na innych. HH jest niezaprzeczalnie lubianym i popularnym gatunkiem wsrod mlodziezy i niestety dzieci. Zaluzmy ze taki 10latek wyslucha kilkanascie razy tego typu piosenek i postanowi wyprobowac czy to rzeczywiscie takie spoko uczucie - sprawa bardzo mozliwa biorac pod uwage latwy dostep do dragow i niewyksztalcona psychike takiego 10letniego delikwenta... Teraz pozostaje tylko zadac pytanie "Jak to sie dla niego skonczy?".
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

w_m pisze:wiesz, tu nie chodzi o sam fakt jarania, bo choc to niemily nalog to osobiscie nie potepiam - to jest osobista sprawa kazdego czlowieka czy wdepnie w narkotyki...
No wiesz w_m - w swietle przeprowadzonych badan (brzmi znajomo co nie ;-)) to maryska jest o niebo zdrowsza niz na przyklad takie papierochy :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Ta, jadac samochodem slyszalem audycje w radiu ze maja maryche sprzedawac w aptekach jako lekarstwo.
To mnie zabilo po prostu BIG LOL.
;> Steel POWAH ;>
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Dobrze slyszales, ale to tylko w Holandii (u nas to by nie przeszlo)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

sprzedawac w aptekach jako lekarstwo.
To mnie zabilo po prostu BIG LOL.
A jak morfinke podaja to jest spoko.Jak dowiodly badania marichuana ma rowniez substancje ktore usmierzaja bol.Ja sie tam nie dziwie,a w Polsce tez to moze przejsc tylko musza to odpowiedzio obwarowac przepisami zeby jakies dzieciaki nie mialy do tego dostepu
Obrazek
ODPOWIEDZ