IM ;]

Film, książka, prasa... i takie tam.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

IM ;]

Post autor: MVT »

Ludziska, wczoraj pojawila sie na rynku nowa plyta Iron Maiden - Dance Of Death!
Naprawde warto ja posiadac ;].
Ja jestem fanem Ironów, ale ktos kto zaczyna dopiero z tym rodzajem muzyki tez powinien sobie skombinowac ta plytke :).
Pozdro all i UP THE IRONS!
Ostatnio zmieniony 09 września 2003, 15:46 przez MVT, łącznie zmieniany 1 raz.
;> Steel POWAH ;>
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Chlopaku... postaraj sie pisac bez polskich znakow... Ja z tego co ty napisales to nic nie rozumiem
Obrazek
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Lol to ty niezly wzrok masz ;p.
A co do polskich znakow to staralem sie ich nie uzywac ale jakos tak wyszlo :P.
Zamiast zwracac mi uwage to sie powypowiadajcie tez na temat muzyki, metalowej ofkors ;].
A pozatym to gdzie ty w moim poprzednim poscie widzisz jakies krzaczki? :P
;> Steel POWAH ;>
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

No wiesz... poprawic to kazdy moze :D Nie no.. Ja zabardzo muzyki metalowej nie lubie, wole polskiego hip-hopa... Ale niektore kawalki sa spoko :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Dla mnie hip hop jest za bardzo luzacki ;P.
Lubie luz i wogole ale ta muzyka jakos dziala mi na nerwy :wink:.
Bardzo mi sie podobala plyta Linkin Park - Hybrid Theory ale Meeora to juz byl i jest shit.
Jedyne wlasnie piosenki z gatunku rap, hip hop podobaja mi sie tylko z Hybrid Theory.
;> Steel POWAH ;>
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Oka co do muzyki.JA generalnie jestem zwolennikiem hh, ale ostatnio jestem zafascynowany zespolikiem Godsmack.Z tego co mi sie wydaje , bo nie znam sie na tej muzyce jest to hc.Zarabisty jest kawalek Voodoo i Bad Religion
Obrazek
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Chcialbym troche napisac o tekstach piosenek w hh.
Czy nie wydaje sie Wam ze wszystkie piosenki sa o tym samym? ;P
Chodiz mi tu o polski hh.
Ciagle tylko powtarzaja rymowanki o tym jak to sie swiat kreci ;).
Mnie to z deka irytuje.
;> Steel POWAH ;>
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Ale cio Cie w tym irytuje, bo nie zajarzylem.Z tego co wiem to TEDE tudziez Łona maja tez i inny repertuar.A z tym calym metalem to najczesciej jest tak , ze słow to wogóle nie da sie rozpoznac.Ale kazdy ma jakis swój ulubiony gatunek , a o gustach sie nie dyskutuje;)Ja moge o hh duuzo pisac .Pewnie tak samo jak ty o metalu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Alien napisał:
Ja moge o hh duuzo pisac .Pewnie tak samo jak ty o metalu
Napewno masz rację.
Ale teksty polskich hiphopowcow sa niekiedy dobijajace typu:

http://www.teksty.org/w/wwo/damyrade.php

Nie będe cytował tego co rymuje Sokol i Jedrek...
Sorry, ze sie wpierniczam do Twojego postu, ale sprawa jest zbyt blaha, by poswiecic osobny. Alien i MVT, starajcie sie nie uzywac polskich znakow...
BzyRes
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ludziska, wczoraj pojawila sie na rynku nowa plyta Iron Maiden - Dance Of Death!
Naprawde warto ja posiadac ;]
Niech tylko skoncza sie wakacje i wpadne na akademiki... :D
Chcialbym troche napisac o tekstach piosenek w hh.
Czy nie wydaje sie Wam ze wszystkie piosenki sa o tym samym? ;P
Chodiz mi tu o polski hh.
Ciagle tylko powtarzaja rymowanki o tym jak to sie swiat kreci.
Mnie to z deka irytuje.
To przezyje, niektore kawalki tego rodzaju jak najbardziej mi podchodza (choc nie slucham HH na codzien) - szczegolnie te Molesty.
Gorzej z kawalkami, ktore opieraja sie glownie na stwierdzeniach "Jaram trawe/jointy - jestem spoko (...) nikt mi nie podskoczy (...) mam wszystko w d**ie..." i co to niby ma byc? Reklamowanie skuna? Ktos tego wyslucha i dojdzie do wniosku, ze 90% polskiej mlodziezy to narkomani i ignoranci.
Najbardziej jednak mnie denerwuje cale to zamieszanie wokol HH. Zauwazcie, ze 99% muzy na kanalach tj. polska ViVa/MTV to wlasnie HH, a co z innymi gatunkami? Przeciez na HH swiat sie nie konczy! Co gorsza ta HH goraczka coraz bardziej przenika do srodowiska -
jakis czas temu spotkalem pare fajnych 19/20 letnich dziewczyn, ktore po krotkiej, slownej grze wstepnej uroczyly mnie fantastyczna opowiastka jak to na wakacjach spotkaly goscia niemilosiernie podobnego do Peji (nie wiem czy to sie tak pisze), no mowie Wam > "Patrzymy, a tam k**wa siedzi Peya, no mowie Ci Peya" < normalnie wygladalo to tak jakby mialy kisiel w majtach na sama mysl o tym dziwnym spotkaniu... Rozwalilo nie to calkowicie - kiedys ludzie mieli inne autorytety i nie podniecali sie z byle powodu (jakos bylemw spodku na koncercie IM i w majtach mialem sucho)...

No mówie Wam, koniec swiata...
2BII!2B
ODPOWIEDZ