FF8 - Freez podczas filmu

Dyskusja na temat gier wydanych przez firmę Square-Enix (dawniejszy SquareSoft).
Alfazero
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 marca 2009, 14:42

FF8 - Freez podczas filmu

Post autor: Alfazero »

Witam wszystkich mam mały problem i proszę o pomoc z jego rozwiązaniem. Proszę tu ponieważ wykonałem wszelkie możliwe czynności aby sobie z tym problemem poradzić i nic nie zadziałało.
Otóż podczas gry w FF8 na epsxe z obrazu płyty gra zacina się w trakcie filmiku, bal jak Squall tańczy z Riona. Obraz się całkowicie zamraża a muzykę słychać mogę czekać i czekać i nic się nie dzieje.
Próbowałem odpalać też z płyty ale jest w kiepskim stanie i niestety nie czyta jej.

(Błąd poprawiony)
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2009, 14:06 przez Alfazero, łącznie zmieniany 1 raz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

1. Tifa to raczej siódma część serii, na początku ósemki Squall tańczył na balu z Rinoą : )
2. Która wersja emulatora, jakie wtyczki (wideo, audio), podaj pełną konfiguracje?
3. Ustawienia do gry znajdziesz pod adresem:
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Artyk ... ig&id=ff89
4. Próbowałeś zmiany BIOSu - czasami trick działa :]
2BII!2B
qkiz22
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:11

Post autor: qkiz22 »

jezeli ktos ma ten problem z FF8 to znalazlem rozwiazanie....wystarczy nagrac obraz na plytke CD-R z najwolniejsza predkoscia ja nagrywalem na 16x i wszystko smiga bez problemu
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jezeli ktos ma ten problem z FF8 to znalazlem rozwiazanie....wystarczy nagrac obraz na plytke CD-R z najwolniejsza predkoscia ja nagrywalem na 16x i wszystko smiga bez problemu :D :D
Chciałbym zauważyć, że jesli posiadasz oryginał to problem nie występuje. EoT
2BII!2B
Alfazero
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 marca 2009, 14:42

Post autor: Alfazero »

Z problemem sobie już poradziłem, dzięki wielkie.
ODPOWIEDZ