Pcsx2 vs GT 4

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Maslakos
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwietnia 2009, 08:38

Pcsx2 vs GT 4

Post autor: Maslakos »

Wszytko wydaje się być dobrze skonfigurowane. Grę uruchamiam z iso. Filmik bardzo ładnie działa, wczytują się save, uruchamia się menu. Można wejść w każdy tryb gry tzn: Arcade i Gan Turismo. Menu wygląda identycznie i wszytkie elementy 3d są ładnie generowane. Zabawy kończy się w momencie uruchomienia jakiegokolwiek wyścigu. Już w trakcie ładowania pojawiają się różne artefakty. Sytuacja na chwile się uspokaja gdy pojawia się tabela z zawodnikami. O dziwo widać nawet ładny tor w tle, generowany bez żadnych błędów. Klikamy na kierownice, uruchamiamy wyścig, wszytko się normalnie ładuje. Po czym pojawiają się na całym ekranie kolorowe artefakty a fps z 60 spadają do 1. Jedyny element który pozostaje nie tknięty to obrotomierz i prędkościomierz, i mogę nawet dodawać gazu. dźwięk działa poprawnie.
Moja Konfiguracja: GeForce 9800gts 512 mb, Core 2 Duo E6750 3,4 ghz, 2 gb ram 800 mhz. Windows XP sp 3.
Z góry dziękuje za pomoc.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Gran Turismo 4 jeszcze nie jest grywalne na emulatorze.
ResonicX
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 19:25

Post autor: ResonicX »

mam dokładnie ten sam problem. jedyna grywalna wersja GT4 to NTSC J czyli japońska :/
w sumie to zdecydowałem sie ją ściągnąć ale nie wiem gdzie znaleźć mozna taką wersję. Jak ktoś wie to proszę o link.
Natomiast widziałem na youtube że ludziom udało sie przejechać jakiś wyścig wiec nie tylko japońska wersja jest działająca - ktoś wie jaka wersja bedzie jeszcze działać - chodźby częściowo?
Maslakos
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwietnia 2009, 08:38

Post autor: Maslakos »

Na jednym była to chyba włoska, bądź hiszpańska ^^
carnivor
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 20:56

Post autor: carnivor »

Mój konfig:
AthlonX2 6000+ - 2x3,1GHz
Radeon 4870 512MB
3GB RAM

posiadłem wersję emulatora PCSX2_0.9.6 i chciałbym uruchomić przez niego GT4.

Oto pliki na płycie:

http://img.org.pl/obrazek/cPMv02Z7Bgz.html

A oto ogólna konfiguracja emulatora:

http://img.org.pl/obrazek/cPMuOThqeIU.html

Mam także obraz tej płyty w formacie iso. Gdy używam pluginu Linuz ISO 0.8.0 to niestety uruchamia mi się tylko ekran konfiguracyjny konsoli (Browser i System Configuration). Gdy użyję pluginu P.E.Op.S 1.3.0 (tak jak napisane na stronie pierwszej - montuję w daemonie), to płyta staje się widoczna ale tylko w formacie Audio CD (i da się odtworzyć jedynie krótki szum).

Co robię nie tak? jak uruchomić to GT4 na moim kompie?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Co robię nie tak? jak uruchomić to GT4 na moim kompie?
Szybko i na temat - kup oryginał. Nikt Ci nie pomoże, a tym bardziej nie udzieli gwarancji na obraz gry z niewiadomego i niepewnego źródła.
2BII!2B
extasy
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2009, 11:27

GT 4 PC

Post autor: extasy »

witam wszystkich nie wkurzac sie jak cos bedzie z moim postem nie tak jestem nowy i nie wiem czy dobrze trafilem ;) do rzeczy GT4 wkoncu jest grywalne na pcsx2 niestety tylko 1 wersja ktorej nigdzie nie moge dostac :( PALowsa wersje elegancko odpalilem mam przy tym fpsow 60 ale gra sie troszeczke muli :( posiadam wersje NTSC U i jest to samo nawet jak dam 480p czy ma ktos jakis pomysl ? moj PC:

Procesor: Intel CORE 2 QUAD Q8200 4x2.3 GHz
Pamięć RAM: 4096 MB DDRII Goodram- DUAL CHANEL
Płyta Główna: GIGABYTE GA-G31M-ES2C
Dysk twardy: SAMSUNG 750 GB HD753LJ SATA II 32MB SpinPoint F1
Karta graficzna: Geforce 9800 GT 1024MB DDR III

bede wdzieczny za kazda pomoc
borowik3113
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2008, 22:56

Post autor: borowik3113 »

Ja postaram się niedługo sprawdzić GT4 na swoim Core i7@ 4.01Ghz , 3x1GB ram i GTX260 - zobaczymy co z tego wyjdzie i na ile tytuł grywalny...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zdecydowanie sprawdź - sam jestem ciekaw, bo ostatnio składałem kompa na i5 i byłem niesamowicie zaskoczony wydajnością systemu (Win7 x64) na tej platformie. Czasu na dokładne testy nie było, a swoje spostrzeżenia opieram na etapie instalacji (12 minut z formatem 250GB partycji systemowej) i czasie instalacji podstawowego softu... toteż ciekawi mnie jak sprawuje się PCSX2 i czy skok wydajności względem poprzednich platform sprzętowych (Core Duo/Quad) i systemów operacyjnych (XP/Viśta) jest tylko zauważalny, znaczący czy nieporównywalnie duży :D Jakby to nie był problem to odpal też ePSXe i daj znać czy są z nim jakieś problemy.

Z góry dzięki.
2BII!2B
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Mam Gran Turismo 4 NTSC DVD9 i gdy chce zmienić z normal na progressive(480p) daje ok to wraca mi z powrotem do normal(skaczony obraz interlanced) chociaż w okienku jest progressive(480p) pytanie czy emulator coś szwankuje czy GT4 :?:
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
ODPOWIEDZ