PSEmu.pl2009meeting v0.1

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl2009meeting v0.1

Post autor: winter_mute »

Co prawda do sierpnia zostało jeszcze trochę czasu, aczkolwiek z uwagi na czynniki takie jak: (a) ubiegłoroczne reakcje pt.: "czemu nie dałeś znać wcześniej" (b) tegoroczną presję środowiskową pt.: "kiedy w końcu napiszesz niusa na głównej" (c) ostatnie kłopoty z serwerem czy kilka innych mniej lub bardziej istotnych kwestii już dziś chciałbym poinformować wszystkich wszem i wobec, że przygotowania do urodzinowego spotkania serwisu PSEmu.pl zostały oficjalnie rozpoczęte.
Obrazek
Rozpoczęte, to w zasadzie zbyt delikatne określenie biorąc pod uwagę fakt, że zaproszenia dla elity zostały rozesłane - proszę więc uruchomić gg i sprawdzić czy takowe otrzymała(e)ś, podstawowe decyzje o lokalizacji i terminie zostały podjęte - jak w ubiegłym roku tak i teraz szalejemy na początku sierpnia w okolicach Żywca, wstępne przymiarki do spraw niezbędnych (rezerwacja miejsc, ehem wielce szanownej beczki :] i kilku pomniejszych elementów) również poczynione, ba, istnieje też szansa że prócz standardowej ekipy odwiedzą nas jeszcze szanowniejsi niż wspomniana wcześniej ehem goście, ale o tym na razie sza. Tymczasem chciałbym wszystkich gorąco przeprosić - jeśli o kimś zapomniałem, jeśli ktoś został pominięty, jeśli ktoś na samym początku sierpnia ma czas i ochotę spędzić chwil kilka w naszym towarzystwie to gorąco zapraszam, zarówno na samą imprezę (o której bez wątpienia przeczytacie jeszcze nie raz), jak i do wyrażenia swej opinii jak i zgłaszania chęci uczestnictwa w postaci komentarza do niusa. Kończąc dzisiejszą wiadomość pozwolę sobie nawiązać do ubiegłorocznych słów Bzyka, kwitując całą wypowiedź stwierdzeniem - Panny i Panie szczególnie serdecznie zapraszamy, pokażcie iż emulacja nie jest tylko domeną mężczyzn.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Witam po latach ;)
Terminy egzaminów wyznaczone, nie kolidują z imprezą, więc jeżeli wszystko zaliczę i nie będzie nieprzewidzianych terminów :D to pojawie się na 100%
PS. W_M przewidziałeś jakiegoś singstara or sumfin? ;D hehe
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Witam po latach Wink
Terminy egzaminów wyznaczone, nie kolidują z imprezą, więc jeżeli wszystko zaliczę i nie będzie nieprzewidzianych terminów :D to pojawie się na 100%
Po 11 miesiącach konkretnie i również witam, tym serdeczniej że w końcu się ktoś odezwał i w dodatku z pozytywna odpowiedzią.

Co do singstara, zadziwię Cię, ale żadnej elektroniki na wyjazd nie przewiduję, zapytam natomiast znajomego czy gitarowcy się wybierają, jesli tak to będziesz mógł powyć do woli z akompaniamentem. Z braku szklanego ekranu, dla nieśmiałych ustawimy coś równie przyjemnego dla oka na stole :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Przyznam trochę mnie to zadziwiło (nie podejrzewałem że muzyka będzie "żywa" a nie z głośników), ale w żaden sposób nie zmartwiło.
Nie będę się tu rozwodził ale są powody dla których bardzo chcę znaleźć się na tej imprezce :)
Mam tylko nadzieję, że moja "emerytura" nie ograniczy możliwości nawiązania kontaktu z Wami ;D hehe (nie jestem już na bieżąco :( )
PS. W_M tą liczbe postów to masz taką "fixed" czy akurat tak trafiłem? :D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

"Not this time"...
Wiem, że pare osób z ekipy się obrazi, zeźli, wku... zdenerwuje... i pewnie nie jedna chłosta mnie za to czeka... ale w tym roku też mnie nie będzie na imprezie w Żywcu. I jest to w pełni świadomie podjęta decyzja.
Bawcie się dobrze i do zobaczenia (?) za rok.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Spokojnie, bez paniki, nikt nic złego nikomu nie zrobi. Przymusu w kwestii zjazdu nigdy nie było, nie ma i nie będzie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zardon ma lek wysokosci.
ODPOWIEDZ