Konfiguracja garfy dla Geforce 2Mx/mx 400 32 bitowa

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Kapman
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 27 września 2003, 22:24

Konfiguracja garfy dla Geforce 2Mx/mx 400 32 bitowa

Post autor: Kapman »

Jakie beda najlepsze ustawienia graficzne dla sprzetu Amd Duron 800 mhz 384 mb ram i kartaGeforce 2Mx/mx 400 32 bitowa ustawienia plugina graficznego to Pete's DX6 D3D Driver 1.74 jetesm pocztakujacym wiec nie wiem czy wszytsko dobrze wpisalem
Darkazz
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 07 września 2003, 21:15

Post autor: Darkazz »

Z twoim sprzetem (GF2) to raczej Pete OpenGL bym uzywal, a w miare uniwersalne ustawienia znajdziesz na stronce w dziale teksty-konfiguracja...
Why drink and drive when you can smoke and fly
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Re: Konfiguracja garfy dla Geforce 2Mx/mx 400 32 bitowa

Post autor: BzyRes »

Kapman pisze:Jakie beda najlepsze ustawienia graficzne dla sprzetu Amd Duron 800 mhz 384 mb ram i kartaGeforce 2Mx/mx 400 32 bitowa ustawienia plugina graficznego to Pete's DX6 D3D Driver 1.74 jetesm pocztakujacym wiec nie wiem czy wszytsko dobrze wpisalem
Chodzi o ustawienia oferujace najlepsza wydajnosc czy najlepsza jakosc ?
Podaj dokladny model karty graficznej.
Btw. radze zrezygnowac z 32 bit'owej palety kolorow, gdyz spowoduje to niepotrzebne spowolnienia (na Twoim sprzecie), a roznica w jakosci obrazu jest niewielka.
Kapman
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 27 września 2003, 22:24

Post autor: Kapman »

Dzieki za wskazowki sprawdzalem na 32 bit chodzi mi bez nieczego nic sie nie tnie a te ustawienia to chaialem sie dowiedziec o jak najlepsza jakosc a o modelu to wszystko co wiem to sa chyba wszystkie dane
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Pozwole sobie skomentowac powyzsze wypowiedzi, bo oprocz paru wyjasnien nie ma juz nic do dodania (mamy poprostu niezla ekipe do rozwiazywania problemow - dzieki Wam za to).

W wyborze wtyczki podepne sie pod wypowiedz Darkazz`a - dla roznej masci GF najlepiej wybrac Pete`s OpenGl - no chyba, ze ma sie pod maska prehistoryczne czesci, ale na szczescie Twoj sprzet nie nalezy do tej grupy... wiec ewidentnie wybralbym wtyczke OpenGL.
Co do ustawien to Twoja konfiguracja sprzetowa powinna poradzic sobie bezproblemowo z ustawieniami z dzialu {Teksty > Konfiguracja} ... nalezy jedynie pamietac o wlaczeniu odpowiednich game-fix`ow przy odpalaniu specyficznych tytulow (tutaj pomocny jest dzial Kompatybilnosc i roznorakie wpisy na forum)... porzegladaj, a bedziesz wiedzial co i jak.
Jesli zas chodzi o 32bitowy kolor to na takiej maszynie roznica jest praktycznie niezauwazalna (pare fps), mozna oczywiscie bawic sie w wyciskanie max szybkosci stosujac rozne sztuczki i opcje zwiazane z 16bitowa paleta, ale 800Mhz CPU i GF2 poradzi sobie z wyswietlaniem 60fps`ow w 32bitach wiec chyba nie ma sensu sie bawic.
2BII!2B
ODPOWIEDZ